וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ויריאנט הישראלית תחל לשווק את מוצריה לשוק האירופי

6.3.2001 / 17:24

החברה השיקה משרד בלונדון והחלה לשווק את מוצר הדגל, ה-Service Hub 4.0, לשוק הטלקומוניקציה

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת ויריאנט (ViryaNet) הישראלית (נאסד"ק: VRYA), ספקית פתרונות לניהול חברות שירות המבוססים על רשת האינטרנט ותקשורת אלחוטית, הודיעה היום כי תחל לשווק את מוצריה לשוק האירופי.
lt/pgt

ltpgt
החל מהיום ויריאנט תשווק לחברות הטלקומוניקציה האירופיות את מוצר הדגל שלה, ה-Service Hub 4.0, המספק גישה אלחוטית ליישומים מבוססי רשת ממכשירים ניידים.
lt/pgt

ltpgt
על מנת להגביר את המחויבות לשוק האירופי, ויריאנט השיקה משרד בלונדון. למנהל צוות המכירות האירופי מונה סטיב אליוט, לשעבר מ-Prism Solution ואורקל.
lt/pgt

ltpgt
4.0 Service Hub תוכנן לעמוד בתנאי שירות מחמירים וביכולתו למקסם את הכנסות הארגון, תוך דירוג סדרי עדיפויות באופן מדויק ובקרה על המשאבים. המערכת מאפשרת לקהילת השירות (טכנאי ומהנדסי שירות, ספקים, לקוחות ושותפים עסקיים) לבחון את סטטוס קריאות השירות, מצב החלפים, לקבל מדדים לרמת ביצוע העבודה, ומידע קריטי נוסף בזמן אמת דרך פורטל באינטרנט, ממשק משתמש גרפי - שרת לקוח, מכשיר נייד, Windows או שילוב של הטכנולוגיות.
lt/pgt

ltpgt
"למרות השימוש הרב במכשירים ניידים באירופה, ישנם עדיין מיליונים של מהנדסי שירות בשטח המנהלים את תהליכי השירות באופן ידני", אמר פטר טרברס, מנהל שיווק מוצרים בכיר בויריאנט אירופה.
lt/pgt

ltpgt
"Service Hub ממכן ומפשט את עבודת צוותי השירות בשטח. למערכת יכולה להיות השפעה מהותית על תעשיית הטלקומוניקציה, בכך שתאפשר לחברות ניצול טוב יותר של משאביהם, הפחתת הפסדים ממלאים מיותרים, שיפור הניהול הפיננסי, וקבלת דו"חות סטטיסטיים בזמן אמת על הפעילות בשטח", הוסיף טרברס.
lt/pgt

ltpgt
"ה-Service Hub מאפשר למהנדסים שירות לנהל את תהליכי העבודה שלהם באמצעות המכשירים הניידים", אמר סטיב אליוט, סגן נשיא מכירות לאירופה בויריאנט. "נותני השירות יוכלו כעת לצפות בנתונים ספציפיים על אתר הלקוח, לדווח את פעולותיהם, ולחפש אחר ההיסטוריה של שירות שניתן ללקוח מסוים".
lt/pgt

ltpgt
חברת ויריאנט היא ספק מוביל של פתרונות ניהול המיועדים למערכות שירות בשטח (מהנדסי וטכנאי שירות), מבוססים על רשת האינטרנט ותקשורת אלחוטית.
lt/pgt

ltpgt
לויריאנט מרכז פיתוח בישראל, ומשרדים בארה"ב, אירופה ויפאן. בין לקוחות החברה נמנות: ITC DeltaCom ,NTL ,Nortel ,Sun ,EMC ,Symbol Technologies, Teraoka Seiko ו-Omron.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully