וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קרדיט סוויס: מיזוג החברה הבת של ריטליקס עם חברת RMX יכניס לריטליקס 10 מ' ד'

6.3.2001 / 20:40

קובעים למניה מחיר יעד של 17.3 דולר, 30% מעל מחירה היום ומעלים תחזיות ל-2001

גיא ימין
ltpgt
בבית ההשקעות קרדיט סוויס פירסט בוסטון מעדכנים כלפי מעלה את תחזיותיהם לריטליקס בעקבות התוצאות הרבעוניות של החברה, ומיזוג החברה הבת שלה עם חברת RMX.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטים אהוד הלפט ורפאל קפלינסקי מותירים את המלצת "קנייה" למניה על כנה, עם מחיר יעד של 17.3 דולר, הגבוה ב-30% ממחירה היום.
lt/pgt

ltpgt
את תחזיות הרווח למניה ב-2001 קובע בית ההשקעות על 7 סנט, עלייה מ-5 סנט קודם לכן. בבית ההשקעות מציינים כי פרט להיות ריטליקס חברת טכנולוגיה, היא מוכרת לבסיס לקוחות יציב, המורכב מחברות קמעונאיות בתחום המזון. מחזור מכירות של 18-6 חודשים לכל לקוח מקנה לריטליקס צפיות (Visibility), מצרך נדיר לחברות טכנולוגיה בזמן האחרון.
ltbrgt
lt/bgtרווח תפעולי של 8 מיליון דולר ב-2001ltbgt
האנליסטים מעריכים כי החברה תראה צמיחה של 58% ב-2001 ותשמור על רווח תפעולי, על אף הוצאה שנתית צפויה של 10 מיליון דולר ב-ASP. ב-3 הרבעונים הראשונים של 2000 הציגה החברה הפסד תפעולי שנבע מהוצאות הקשורות ב-ASP, ובחישוב שנתי, ההפסד התפעולי היה 2 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
בקרדיט סוויס אופטימיים לגבי שורת הרווח התפעולי ב-2001, וסבורים כי החברה תצביע על רווח תפעולי שנתי של 8 מיליון דולר.
ltbrgt
lt/bgtהמיזם הישראלי שווה 900 מיליון דולרltbgt
חברת ריטליקס, הנסחרת בבורסת תל אביב ובבורסת הנאסד"ק לפי שווי של 140 מיליון דולר, הודיעה היום כי חתמה על הסכם עקרונות למיזוג פעילות החברה הבת האמריקאית שלה, C-StoreMatrix, עם חברת RMX - Retailers Market Exchange.
lt/pgt

ltpgt
בקרדיט סוויס סבורים כי המיזוג שווה לריטליקס לפחות 10 מיליון דולר. ריטליקס מחזיקה ב-25% מהון מניות חברת C-StoreMatrix, כך שלפי ההערכה שווי המיזוג הכולל הוא כ-40 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
מהנהלת ריטליקס נמסר כי המיזוג יצור זירת מסחר מקוון אחת, שתשרת את מגזר חנויות הנוחות האמריקאי כולו, שהיקף המסחר בו מוערך כיום בכ-234 מיליארד דולר בשנה. הזירה המשולבת תציע לחנויות הנוחות גישה מקוונת למידע ולשירותי תוכנה לניהול הרשתות ושרשרת האספקה.
lt/pgt

ltpgt
בקרדיט סוויס מעריכים את מיזם ה-ASP הישראלי בבסיס לקוחות המייצג מכירות שנתיות של 900 מיליון דולר.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד
lt/pgt

ltpgt
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully