וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פייפר ג'פרי וג'יי.פי מורגן: מעלים את תחזית ההכנסות ורווח לאולטיקום

6.3.2001 / 23:05

צופים צמיחה של 50% ב-2001 בעקבות הדו"חות שפירסמה אולטיקום אמש; מעלים את תחזית הרווח למניה ב-27% ל-30 סנט

גיא ימין
ltpgt
בעקבות הדו"חות הרבעוניים הטובים שפירסמה אמש אולטיקום מעדכנים בבתי ההשקעות פייפר ג'פרי וג'יי.פי מורגן H&Q את תחזית המכירות והרווח של החברה ב-2001.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטים בשני בתי ההשקעות צופים עתה למכירות של 70.8 מיליון דולר ב-2001, לעומת תחזית קודמת של 65.2 מיליון דולר. כזכור, אולטיקום דיווחה אתמול על מכירות של 47.4 מיליון דולר ב-2000 (המסתיימת עבור אולטיקום בחודש ינואר), ומכאן שהאנליסטים צופים לחברה צמיחה של כ-50% בשנה הנוכחית.
lt/pgt

ltpgt
גם בשורת הרווח למניה צופים האנליסטים שיפור, ומעלים את התחזית ל-38 סנט למניה ב-2001 מ-30 סנט קודם לכן - גידול של כ-27%.
lt/pgt

ltpgt
בפייפר ג'פרי מנמיכים אמנם את מחיר היעד מ-50 דולר ל-30 דולר, אך מציינים כי הגורם להורדה הוא השינוי הדרסטי בהערכות למגזר התקשורת כולו, וכי ההורדה אינה משקפת את הערכתם לביצועי החברה עצמה. בהתאם לכך מותירים האנליסטים את המלצת ה"קנייה חזקה" לחברה על כנה.
ltbrgt
lt/bgtמוצר ה-Signalware כמנוע צמיחהltbgt
בבית ההשקעות ג'יי.פי מורגן H&Q, מעריכים כי לאולטיקום יש צפיות גבוהה של המכירות גם ברבעון הנוכחי. האנליסט רג' קינג סבור כי החברה תחווה גידול במכירות מוצר הדגל שלה, ה-Signalware, המסייע ללקוחותיה בפיתוח שירותי ערך מוסף ברשתות תקשורת.
lt/pgt

ltpgt
המוצר, המשתלב במערכות תקשורת קיימות והמבוסס על פרוטוקולים מסוג 7SS, מעבד אינפורמציה הדרושה להרכיב, לחבר, לסיים ולחייב שיחות, והוא צפוי להיות מנוע הצמיחה העיקרי של אולטיקום ב-2001 .
lt/pgt

ltpgt
רק בשבוע שעבר הודיעה אולטיקום על שיתוף פעולה עם חברת קומוורקס, חברה בת של טריקום במסגרתו סיפקה את מוצר ה-Signalware ליצירת גייטווי בו תעשה שימוש חברת וורלדקום. וורלדקום מעונינת לספק ללקוחותיה שירותי קול, מידע, וידיאו על רשתות IP .
lt/pgt

ltpgt
המוצר המשותף יאפשר ללקוחות וורלדקום להשלים שיחות מקומיות ובינלאומיות בתשתיות הנוכחיות והשירות ישווק במהלך הרבעון השני.
lt/pgt

ltpgt
אולטיקום סיפקה לוורלדקום את פרוטוקולי ה-SS7 שלה, המעבדים אינפורמציה הדרושה להרכיב, לחבר, לסיים ולחייב שיחות.
ltbrgt
lt/bgtאולטיקום היא הזדמנות קנייה ייחודיתltbgt
יתרון נוסף שיש לאולטיקום הוא תמהיל המכירות הבריא שלה, המורכב מלקוחות חדשים, ומכירות נישנות. לחברה היו ברבעון הרביעי ארבעה לקוחות שתרמו יותר מ-10% למכירות כל אחד, כמו ברבעון המקביל.
lt/pgt

ltpgt
"אנחנו ממליצים לכל משקיע עם מיקוד על צמיחת חברות לרכוש מניות של אולטיקום עכשיו, שכן היא מהווה הזדמנות קנייה ייחודית", מסכמים בג'יי.פי מורגן באורח דרמטי. השוק מצדו אימץ את ההמלצה, ואולטיקום מזנקת במהלך המסחר בכ-35% למחיר של 26 דולר, עדיין רחוק ממחיר יעד של 70 דולר שקבעו לה האנליסטים בבית ההשקעות.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully