וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תשע חברות ישראליות הצטרפו לתוכנית הפיתוח AVVID של סיסקו

7.3.2001 / 8:49

הארץ
ltpgt
ltbgt
מאת יובל דרור
lt/bgt
חברת סיסקו סיסטמס (Cisco), המייצרת ציוד תקשורת לאינטרנט, הכריזה השבוע על תוכנית אסטרטגית לקידום ארכיטקטורת תקשורת הקול, הווידיאו והנתונים AVVID עבור שותפיה העסקיים בישראל ובחו"ל.
lt/pgt

ltpgt
עם החברות הישראליות שהצטרפו לתוכנית נמנות אודיוקודס, אקזקט, פינג'אן, ריט טכנולוגיות, פריסייס, מיינד MTS, Cti, קומפוזיט ואיזי-רן. בין החברות הזרות שהצטרפו לתוכנית ניתן למנות את וריסיין, טיבולי, פוג'יטסו, RSA, טרנד מיקרו ועוד.
lt/pgt

ltpgt
תוכנית AVVID מאפשרת לחברות לפתח מוצרים המשלבים קול, וידיאו ונתונים בסביבה פתוחה ובהם פתרונות אבטחת מידע, מסחר אלקטרוני, טלפוניית IP, מסרים מאוחדים (Unified Messaging), ועוד. לתוכנית הצטרפו כ-75 חברות שהחליטו לפתח מוצרים על בסיס הארכיטקטורה, כדי לקדם את הטכנולוגיה שלהן בקרב לקוחות סיסקו בעולם.
lt/pgt

ltpgt
מנהל הפיתוח העסקי בסיסקו ישראל, משה אליאס, אמר שארכיטקטורת AVVID תאפשר לארגונים גדולים לבנות רשת תקשורת משולבת וגמישה. כך הוא לדוגמה השילוב בין הטלפון ופרוטוקול האינטרנט (IP) בחברת אודיוקודס, שהופך טלפון אנלוגי רגיל לטלפון IP. "סיסקו מציעה פתרון המשלב יחידות קצה של טלפוני IP של סיסקו וטלפונים אנלוגיים עם המוצר של אודיוקודס במקומות שבהם לא נדרש טלפון חכם", אמר אליאס. "AVVID מוזילה את עלות המכשירים ללקוח, מאחר שמחיר טלפון אנלוגי הכולל את המוצר של אודיוקודס נמוך ממחירו של טלפון IP רגיל".
lt/pgt

ltpgt
סיסקו סיסטמס מעסיקה כ-38 אלף עובדים. ב-2000 הסתכמו הכנסות החברה ב-18 מיליארד דולר. ב-97' הקימה את מרכז הפיתוח שלה בישראל, הממוקם בהרצליה פיתוח.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully