וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

שוק המט"ח: הסוחרים פועלים ביורו ובין כשבדולר לא מעניין

7.3.2001 / 9:38

מחזורי המסחר בדולר-שקל נמוכים והמטבע נסחר ברמה של 4.1180 שקלים; הין ממשיך לאבד גובה והיורו מתחזק מול הדולר

ליאור כגן
ltpgt
עם פתיחת המסחר בשוק המט"ח נסחר הדולר ביציבות תוך נטייה לירידות ברמה של 4.1180 שקלים. להערכת סוחרים, יום המסחר הנוכחי יתאפיין גם הוא במחזור מסחר נמוך ובתנודתיות נמוכה.
lt/pgt

ltpgt
הימים האחרונים במסחר בשקל-דולר משעממים מאוד. מחזורי המסחר נמוכים (ביום שישי 284 מיליון דולר וביום שני כ-500 מיליון דולר), הדולר נסחר בטווח מחירים צר של 4.1250-4.1150 שקלים והסוחרים כבר לא מתרגשים אפילו מהפיגועים, שמצליחים ליצור ביקושים רגעיים לדולר.
lt/pgt

ltpgt
ובהיעדר עניין בדולר, עוברים הסוחרים לחפש עניין במטבעות אחרים. שני המטבעות האטרקטיוויים הם היורו והין. היורו נסחר בשעות אלו ברמות של 93.4 סנט, כאשר בימים האחרונים הוא נסחר במגמה של התחזקות מול הדולר.
lt/pgt

ltpgt
התחזקות היורו מפתיעה מעט לנוכח ההתאוששות של הנאסד"ק בשני ימי המסחר האחרונים. אך נראה כי סוחרי המטבע לא מתפתים להאמין שהרע מאחורינו, ולהערכתם ההאטה בארה"ב מורידה מאטרקטיוויות ההשקעה בדולר לעומת היורו. להערכת סוחרים, ליורו קיימת התנגדות ברמה של 94.5 סנט, ובמידה שהוא יחצה רמה זו, הוא צפוי להתחזק לרמה של 96 סנט.
lt/pgt

ltpgt
המסחר בין מעניין גם הוא. הין, שנחלש בימים האחרונים מול הדולר, עומד לפני פריצת רמת 120 הין לדולר. יש לזכור כי בתחילת השנה נחלש הין, אך לא נשברה רמת ה-120 ין לדולר - מה שגרם לין להתחזק לרמות של 115 ין לדולר. להערכת סוחרים, רמת ה-120 ין לדולר תיפרץ בימים הקרובים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully