וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר שלאחר הסגירה: JDS יוניפייז ירדה ב-3.6% בעקבות אזהרת רווח נוספת

7.3.2001 / 10:16

ברודקום פירסמה אזהרת רווח חמורה: הורידה את תחזיות הרווח מ-25 ל-9-8 סנט למניה; המניה עלתה ב-1%

עפרה שלו
ltpgt
אזהרות רווח מצד חברות טכנולוגיה פגעו במגמה החיובית שהסתמנה בשעות המסחר הרגיל. יצרנית שבבי התקשורת ברודקום (סימול BRCM) וענקית התקשורת האופטית JDS יוניפייז (סימול JDSU) פירסמו אתמול אזהרת רווח, כל אחת בנפרד, לאחר סגירת המסחר בוול סטריט. שתי החברות נימקו את האזהרה באותה סיבה: ירידה בביקוש מלקוחותיהן בשל המצב הכלכלי.
lt/pgt

ltpgt
ברודקום, שעלתה לכותרות בעקבות עסקת רכישת הסטארט אפ הישראלי ויז'נטק והתביעה המשפטית בעקבותיה, הודיעה על הקטנת תחזיות הרווח שלה באופן דרסטי - מ-25 סנט למניה ל-9-8 סנט למניה. הכנסות החברה צפויות להיות בין 315 ל-325 מיליון דולר. למרות אזהרת הרווח רשמה המניה עלייה של 1% במסחר לאחר הסגירה.
lt/pgt

ltpgt
JDS יוניפייז, יצרנית רכיבי התקשורת האופטית הגדולה בעולם, הורידה את תחזיותיה לשני הרבעונים הקרובים בנימוק של חולשה בביקוש. JDS כבר הזהירה במהלך הרבעון כי חולשה של נורטל , הלקוחה הגדולה ביותר שלה, תפגע בתוצאותיה.
lt/pgt

ltpgt
JDS הורידה את תחזיות הרווח למניה ב-3 סנט ל-14 סנט לרבעון השלישי של 2000, והוסיפה כי תוצאות הרבעון הרביעי יהיו זהות או מעט גבוהות מאלו של הרבעון השלישי. מניית החברה ירדה ב-3.6% במסחר שלאחר הסגירה. יצרנית ציוד רכיבי תקשורת אופטית נוספת, קורנינג (סימול GLW) , איבדה 3.2% בעקבות אזהרת הרווח של JDS.
lt/pgt

ltpgt
לקראת תום המסחר צנחה אמזון , קמעונאית האינטרנט הענקית, ב-6% לאחר שה"וול סטריט ג'ורנל" פירסם כי קטן הסיכוי למימוש העסקה בינה לבין רשת החנויות וול מארט (סימול WMT). במסחר שלאחר הסגירה הוסיפה המניה לרדת ואיבדה כ-1% נוסף.
lt/pgt

ltpgt
אינטל , שעלתה 3.7% במסחר הרגיל, ירדה בכ-1% במסחר שלאחר הסגירה לאחר שאנדו גרוב, יו"ר החברה, אמר כי הוא אינו צופה התאוששות מהירה של הביקוש למוליכים למחצה. ההצהרה פגעה גם ביצרנית המחשבים DELL (דל) 10003723-MRQ , שאיבדה 1% במסחר שלאחר הסגירה לאחר שזינקה ב-11.7% במסחר הרגיל.
lt/pgt

ltpgt
יצרנית התוכנה למחשבי כף היד פאלם (סימול PALM) זינקה ב-12% במסחר הרגיל לאחר שה"וול סטריט ג'ורנל" פירסם כי תרכוש את Extended Systems (סימול XTND) המתמחה בפתרונות תקשורת אלחוטית. המניה המשיכה לעלות במסחר שלאחר הסגירה לאחר שפאלם הכריזה כי רכשה את החברה תמורת 264 מיליון דולר במניות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully