וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לאומי ושות' השקיע 4 מיליון יורו בקרן ההון סיכון Apax Europe V

7.3.2001 / 13:47

לאומי ושות' הוא המשקיע הישראלי היחידי בקרן שהודיעה על סגירה ראשונית של גיוס בהיקף של 4 מיליארד יורו

שלומי גולובינסקי
ltpgt
לאומי ושות', מקבוצת בנק לאומי , השקיע 4 מיליון יורו, בקרן הון סיכון Apax Europe V. לאומי ושות' הוא המשקיע הישראלי היחידי בקרן זו, והשקעתו התאפשרה לאור השותפות ארוכת השנים שלו עם קבוצת Partners Apax, שבאה לידי ביטוי ב-2 הקרנות הקודמות, שהוקמו כקרנות ייעודיות לשוק הישראלי.
lt/pgt

ltpgt
קרן Apax Europe V הוקמה כקרן אירופית גלובלית, המנוהלת על ידי חברות הניהול השונות של Partners Apax ברחבי העולם, ובכלל זה קבוצת הניהול הישראלית בראשות חנוך ברקת, עמוס גורן ואורן זאב. הקרן הודיעה על סגירה ראשונה של גיוס הון לקרן החדשה בהיקף של כ-4 מיליארד יורו.
lt/pgt

ltpgt
Apax Partners שנוסדה ב-1972 מנהלת ומייעצת להשקעות בהיקף של מעל ל-12 מיליארד יורו בשם משקיעים מוסדיים גדולים מכל העולם. לקבוצה 160 מומחי השקעות הפועלים ב-10 מדינות באירופה, בישראל, בארה"ב וביפאן.
lt/pgt

ltpgt
הקבוצה משקיעה בחברות בשישה תחומים נבחרים: תקשורת, טכנולוגיית מידע, רפואה, מדיה, שירותים פיננסיים ומוצרי קמעונאות. השקעות הקרן בישראל מתמקדות בתחומי התקשורת, טכנולוגיית המידע, רפואה וביוטכנולוגיה. קרן Apax Europe V תשקיע בכל שלבי ההתפתחות של חברות באירופה, ארה"ב וישראל. לאומי ושות' סיים את שנת 2000 עם רווח נקי של כ-28 מיליון שקל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully