וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מ.ט.י מסכמת שנה מוצלחת ומביטה בדאגה לעבר 2001

8.3.2001 / 14:06

הכנסות מ.ט.י צמחו במהלך שנת 2000 בשיעור של 23% ל-37 מיליון שקל; במקביל, עברה החברה מהפסד לרווח של 800 אלף שקל

שלומי גולובינסקי
ltpgt
יצרנית האנטנות מ.ט.י יכולה בהחלט להגדיר את שנת 2000 כשנה מוצלחת. עם זאת, בחברה מביטים בדאגה במשבר ממנו סובלים חלק מלקוחות החברה.
lt/pgt

ltpgt
את הרבעון הרביעי של השנה סיימה מ.ט.י עם הכנסות של 10.7 מיליון שקל, גידול לעומת הכנסות של 8.5 מיליון שקל שנרשמו ברבעון המקביל, והכנסות של 9.8 מיליון שקל שנרשמו ברבעון השלישי של השנה.
lt/pgt

ltpgt
את שנת 2000 סיימה מ.ט.י עם הכנסות של 37.3 מיליון שקל, גידול של 23% לעומת הכנסות של 30.2 מיליון שקל שנרשמו בשנת 1999. עיקר הגידול בהכנסות נובע מפעילות האנטנות, כאשר בתחום האנטנות האזרחיות חלה עלייה של כ-200% לעומת 1999 (18 מיליון שקל לעומת 6 מיליון שקל) כאשר בתחום האנטנות הצבאיות חלה ירידה בהכנסות. בשורה התחתונה עברה מ.ט.י מהפסד של 6.7 מיליון שקל ב-1999 לרווח של 794 אלף שקל.
lt/pgt

ltpgt
הוצאות מחקר ופיתוח בשנת 2000 הסתכמו בכ-4 מיליון שקל לעומת הוצאה של 2.9 מיליון שקל שנרשמה ב-1999, גידול של 35%. גידול זה נובע מהחלטת ההנהלה לאפשר לחברת האנטנות להשקיע את המאמצים הדרושים על מנת להגיע עם מספר רב של מוצרים במהירות האפשרית לשוק. צבר ההזמנות של החברה נכון לסוף השנה עומד על 24.6 מיליון שקל, לעומת צבר של כ-12.1 מיליון שקל במועד המקביל אשתקד.
lt/pgt

ltpgt
במהלך הרבעון האחרון של השנה השלימה מ.ט.י גיוס פרטי מקבוצת משקיעים בראשות Catalyst Fund L.P לחברת האנטנות MTI Wireless Edge, בהיקף כולל של 4.09 מיליון דולר (לפי שווי של 40.5 מיליון דולר לפני הכסף) במקביל להמרת שטר הון בגובה מיליון דולר מהחברה.
lt/pgt

ltpgt
בנוסף, מכרה מ.ט.י את אחזקותיה בחברת מ.מ. לוויינות ותקשורת, המחזיקה בחברת ח.ל.ל לקבוצת מר שירותים, תמורת 374 אלף דולר.
lt/pgt

ltpgt
מוני בורביץ, מנכ"ל החברה, אומר כי אי הוודאות השוררת כיום בשוק משפיעה על לקוחותינו ובעקיפין גם עלינו. אי וודאות זו משפיעה בשלב הנוכחי על יכולת החיזוי של החברה מעבר לרבעון הקרוב. הגיוס, שהושלם לפני מספר שבועות לחברת האנטנות, תורם למאמצינו לעמוד ביעד הכפלת המכירות לתחום האזרחי גם בשנה הקרובה.
lt/pgt

ltpgt
מ.ט.י עוסקת בפיתוח וייצור אנטנות שטוחות, הנדסת מערכות, ייעוץ וייצוג חברות בינלאומיות בתחום האלקטרוניקה. החברה הבת MTI Wireless Edge, מספקת אנטנות ליישומים שונים בתחום הצבאי למעלה מ-30 שנה. בתחום הטלקומוניקציה האזרחי משמשות האנטנות השטוחות ליישומים: Point - to-Multi-Point (כמו גם LMDS ,Point-to-Point WLL ,MDS ו-MMDS.
lt/pgt

ltpgt
מוצרי החברה, אנטנות שטוחות בתדרים שונים, נמכרים ליצרני המערכות המובילים בתחומם כגון: אי.סי.איי אינווייב, בריזקום, האריס קורפרשיין, נטרו, ספייק פלואואר ועוד.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully