וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קומטאץ' תשתף פעולה עם McAfee, המספקת שירותי הגנה מווירוסים

7.3.2001 / 16:43

במסגרת שיתוף הפעולה יספקו החברות העברה בטוחה של דואר אלקטרוני לחברות פורצ'ן 500, ספקיות שירות, מפעילות סלולר ועסקי אינטרנט

סוכנויות הידיעות
ltpgt
קומטאץ' , ספקית פתרונות האי-מייל והמסרים, תשתף פעולה עם McAfee, המספקת שירותי הגנה מווירוסים, באספקת פתרונות מיגון לתיבות דואר אלקטרוני.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת שיתוף הפעולה יספקו החברות העברה בטוחה של דואר אלקטרוני לחברות פורצ'ן 500, ספקיות שירות, מפעילות סלולר ועסקי אינטרנט. תיבות הדואר האלקטרוני יהיו מוגנות ע"י מוצרי וובשילד וגרופשילד של מקאפי.
lt/pgt

ltpgt
קומטאץ' בחרה בשירותי האנטי-וירוס של מקאפי, בהתבסס על הצלחת החברה בהגנה על עסקים, בהם חברות שירותים פיננסיים, ארגוני בריאות וספקיות אינטרנט, מפני הווירוסים החדשים ביותר. קומטאץ' תשלב את מוצרי מקאפי בשני שירותי העברת הודעות: Hosted Exchange ו-Service Provider Solution - פלטפורמת המסרים.
lt/pgt

ltpgt
קישוריות האינטרנט הגוברת מאפשרת לווירוסים מבוססי אי-מייל להתפשט מהר יותר ולגרום לנזק רב יותר. מנתונים של ארגון המחקר העצמאי Computer Economics עולה כי הנזק הכלכלי מפגיעת וירוסים במערכות מידע הגיע ב-2000 ל-17.1 מיליארד דולר, לעומת הערכה של 12.1 מיליארד דולר ב-1999.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully