וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בעקבות הדו"חות: UBS מוריד ההמלצה לאלביט מערכות

אילן מוסנאים

11.11.2003 / 16:17

האנליסט סטיבן לוי מפחית מחיר היעד למניה מ-23.5 דולר ל-19.6 דולר. מחיר היעד החדש גבוה בכ-7.1% ממחירה בבורסה

בעקבות הדו"חות החלשים שפירסמה הבוקר חברת אלביט מערכות , מחליט האנליסט סטיבן לוי מיו.בי.אס להפחית את ההמלצה למניה מ"קנייה" ל"נייטרלי". הוא מפחית במקביל את מחיר היעד למניה מ-23.5 דולר ל-19.6 דולר. מחיר היעד החדש הינו גבוה בכ-7.1% ממחירה של המניה בבורסה.

אלביט מערכות פירסמה הבוקר את התוצאות הכספיות שלה לרבעון השלישי של השנה ו דיווחה על גידול של כ-2% בהכנסות לרמה של כ-214.3 מיליון דולר ועל שחיקה של כ-24% ברווחים לרמה של כ-12 מיליון דולר בהשוואה לרווח של כ-15.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. במונחי רווח למניה מדווחת החברה על רווח של 31 סנט וזאת בהשוואה לרווח למניה של כ-40 סנט שהחברה הציגה ברבעון המקביל. התוצאות לעיל הינן נמוכות מתחזית הקונצנזוס של האנסליטים לרווח של 35 סנט ומכירות של 231 מיליון דולר.

נציין כי השורה התחתונה לעיל אף מוטית כלפי מעלה והייתה אמורה להיות נמוכה יותר כאשר מנטרלים רווחים שהחברה הכירה בהם בגין אופציות הפנטום לעובדים. בדרך כלל גרמו אופציות הפנטום להוצאה לחברה שכן מדובר בהטבה לעובדי החברה שחושבה על פי המחיר הממוצע של המניה ברבעון והתחזיות של החברה למימושי האופציות של העובדים. היות וברבעון השלישי מחיר המניה היה נמוך בהשוואה למחירה ברבעון השני, החברה ביטלה חלק מההוצאות בהן הכירה ברבעון הקודם, והדבר נזקף לשורת הרווח הנקי שלה. בניטרול ביטול ההוצאות לעיל הייתה החברה מסתפקת ברבעון הנוכחי ברווח נקי של 9.6 מיליון דולר בלבד, שמשקף רווח למניה של 24 סנט.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully