וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תקציב הפרסום של פלאפון יתחלק בין אדלר חומסקי לבאומן בר

רוני קורן-דינר

16.11.2003 / 16:30

החל מהשבוע יטופל תקציב החברה במשרד אדלר חומסקי בלבד, וזאת עד להשלמת המעבר של תקציב סלקום מבאומן בר ריבנאי למשרד מקאן אריקסון ותקופת הצינון שנטל על עצמו באומן

תקציב הפרסום של פלאפון, בסך 15 מיליון דולר, יתחלק בין אדלר חומסקי & ורשבסקי Grey, לבין באומן בר ריבנאי שווה בשווה; כך הוחלט בישיבה שקיימה הנהלת פלאפון עם נציגי שני המשרדים. החל מהשבוע יטופל תקציב החברה במשרד אדלר חומסקי בלבד, וזאת עד להשלמת המעבר של תקציב סלקום מבאומן בר ריבנאי למשרד מקאן אריקסון ותקופת צינון בת שלושה-ארבעה חודשים שנטל על עצמו באומן בין הטיפול בתקציב חברת סלקום לתקציב פלאפון.

שותף באחד המשרדים אישר את הידיעה, אך מסר כי בשלב זה טרם הוחלט מי מבין המשרדים יטפל במותג פלאפון ומי במותג הצעירים "אסקייפ". העברת תקציב פלאפון או חלקו לאדלר היתה צפויה, שכן ראשי החברה ביקשו כבר לפני כשנה לפצל את התקציב בין מקאן אריקסון לבין אדלר והביעו כוונה לעשות זאת במהלך 2004. כוונה זו היתה הגורם העיקרי להחלטתו של מנכ"ל קבוצת מקאן ישראל, אילן שילוח, להפסיק את הטיפול בפלאפון כליל ולקבל למשרד את תקציב המתחרה סלקום. עם זאת, בפלאפון העדיפו שלא לרכז שוב את מלוא התקציב במשרד פרסום אחד, והעדיפו לפצלו עם באומן בר ריבנאי שצבר ניסיון רב בתחום הסלולר לאחר שליווה את סלקום מיום הקמתה לפני תשע שנים.

במקביל, עדיין לא הוחלט באיזה משרד פרסום יטופל תקציב הפרסום החלקי של בזק בסך 3 מיליון דולר. חברת בזק הודיעה על הפסקת ההתקשרות עם מקאן אריקסון מיד לאחר שנוכחה לדעת כי נפרד מפלאפון, החברה הבת, לטובת המתחרה. בזק הודיעה כי היא רואה בסלקום יריבה בתחום הטלפוניה ולא מוכנה שתקציב הפרסום שלה יטופל בכפיפה אחת עם סלקום. כעת שוקלים בחברה להעביר את התקציב לאדלר חומסקי או למשרד יהושע TBWA, שכל אחד מהם מטפל בתקציב בזק בסך 6 מיליון דולר - אדלר בתקציב הטלפוניה ויהושע בתקציב האינטרנט ו-WOW.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully