וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קורס חדש של תפנית-טק - הסבת אקדמאים לתחום הביואינפורמטיקה

13.3.2001 / 9:01

הקורס מיועד לבעלי תואר ראשון ומעלה בביולוגיה, כימיה, חקלאות, רפואה, רוקחות ווטרינריה

עינב בן יהודה
ltpgt
תפנית-טק, ביה"ס למחשבים של האוניברסיטה הפתוחה, יפתח באפריל קורס הסבת אקדמאים לתחום הביואינפורמטיקה.
lt/pgt

ltpgt
ביואינפורמטיקה הוא תחום המשלב בין מדעי הטבע, מדעי החיים, מתמטיקה ומדעי המחשב. בתחום זה עוסקים בפיתוח כלים, מתודולוגיות וטכניקות חישוביות לטיפול נכון בכמויות רבות של מידע, במטרה לפתור בעיות ספציפיות בתחומי הביולוגיה, ברמה המחקרית והתעשייתית.
lt/pgt

ltpgt
במיוחד עולה הצורך בשימוש בכלים מעולם הביואינפורמטיקה במסגרת המחקר והפיתוח הנערכים סביב פיצוח הגנום האנושי והטיפולי, והתרופות שמפותחות בהתבסס על המידע הגנומי. יצוין כי בישראל פועלות מספר חברות בתחום הביואינפורמטיקה, שהמוכרת והבוגרת מכולן היא חברת קומפיוג'ן , שמניותיה נסחרות בנאסד"ק.
lt/pgt

ltpgt
תוכנית ההכשרה של תפנית-טק מציעה מסלול למידה ראשון מסוגו בארץ, שיכלול נושאי לימוד שונים, בהם קומבינטוריקה, אלגברה ליניארית, ביולוגיה מולקולרית וביוכימיה מבנית. הקורס מיועד לבעלי תואר ראשון ומעלה בביולוגיה, כימיה, חקלאות, רפואה, רוקחות ווטרינריה.
lt/pgt

ltpgt
מילי פרי, מנהלת תפנית-טק, מציינת כי לקורס פנו מועמדים רבים, ובימים אלה עוסקת ועדת הקבלה במיונם. פרי הוסיפה כי הקורס הנוכחי יכלול שני מסלולים - מסלול ערב שיימשך כשנה ומסלול בוקר שיימשך 5 חודשים. בכל אחד מהמסלולים 24 מקומות ושכר הלימוד הוא 19,900 שקל.
lt/pgt

ltpgt
תפנית-טק מתכננת לפתוח קורסים נוספים בעתיד, כאשר הקורס הבא מתוכנן להיפתח באוקטובר בירושלים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully