וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דלק בינלאומי ממשיכה במסע הקניות: רכשה בניין משרדים בטורונטו תמורת כ-49.7 מיליון דולר

13.3.2001 / 13:21

מחר צפויות להתברר תוצאות הצעת הרכש למניות החברה שפירסמה דלק נדל"ן

אלי דניאל
ltpgt
חברת דלק - בלרון בינלאומי 374017-MRQ , הנמצאת בשליטת קבוצת דלק , הודיעה היום כי היא התקשרה בהסכם לרכישת בניין משרדים בטורונטו, קנדה, תמורת כ-49.7 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
דמי השכירות השנתיים המתקבלים בגין הנכס הנ"ל מסתכמים בכ-7.8 מיליון דולר. כמו כן, מסרה החברה כי בכוונתה לממן כ-70% מעלות הרכישה באמצעות מימון שיועמד ע"י בנק קנדי, וכי השלמת העסקה מותנית בהשלמת ביצוען של בדיקות נאותות.
lt/pgt

ltpgt
במהלך הרבעון הנוכחי ביצעה החברה מספר עסקות נדל"ן. כך למשל, לפני כחודש הודיעה החברה על כוונתה להתקשר בשני הסכמים לרכישת נכסי נדל"ן מניב במונטריאול, קנדה, תמורת כ-35 מיליון דולר. שני נכסי הנדל"ן במונטריאול אמורים להניב הכנסה שנתית של כ-4.6 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
דלק בינלאומי עוסקת בהשקעה ממונפת בנכסי נדל"ן מניב (לתקופות השכרה ממוצעות של 10 שנים). החברה פועלת, באמצעות חברות מוחזקות בחו"ל, בהשקעה בנכסי נדל"ן מניבים בבריטניה. נכון למועד הגשת הדו"חות הכספיים לרבעון השלישי, היו בבעלות החברה 12 נכסים מניבים בבריטניה, שהכניסו לחברה דמי שכירות שנתיים של כ-16.8 מיליון ליש"ט.
lt/pgt

ltpgt
לפני כשלושה שבועות פירסמה דלק נדל"ן הצעת רכש לרכישת החזקות הציבור בחברה במחיר של 192 שקל למניה. המועד האחרון להגשת הודעת קיבול להצעה יהיה מחר בשעה 15:00.
lt/pgt

ltpgt
מניית דלק בינלאומי נסחרת בתל אביב לפי שווי של כ-94.1 מיליון שקל. בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2000 הסתכמו הכנסות החברה מהשכרת נכסים בכ-69.6 מיליון שקל, גידול של כ-90% לעומת התקופה המקבילה בשנת 1999.
lt/pgt

ltpgt
בשורה התחתונה, הרוויחה החברה בתקופה זו כ-21.2 מיליון שקל, גידול של 163% לעומת התקופה המקבילה. ההון העצמי של החברה מסתכם בכ-40.8 מיליון שקל והוא מהווה כ-3.5% ממאזן החברה. מתחילת השנה עלתה מניית החברה בכ-35%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully