וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הסטארט אפ טריוונט יספק מערכת תשלומים לספקית האינטרנט הדרום אפריקאית M-Web

13.3.2001 / 13:15

המערכת שפיתחה החברה הישראלית, שבה מושקעות גם הקרנות הישראליות וריטאס, מגנום וסטאר, מאפשרת לערוך עסקות מקוונות ללא חשיפת פרטי המשתמש

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת הסטארט אפ הישראלית טריוונט (Trivnet) הודיעה היום כי ספקית האינטרנט הדרום אפריקאית M-Web בחרה בפיתרון התשלומים המקוונים שלה לשימוש על ידי לקוחותיה. זאת, במסגרת הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח שנחתם בין החברות.
lt/pgt

ltpgt
M-Web מחזיקה בכ-270 אלף מנויים, המהווים כ-30% מכלל מנויי האינטרנט בדרום אפריקה. היא מפעילה גם זירה למסחר אלקטרוני, הכוללת כ-80 סוחרים מקוונים ומיועדת לכל סוגי הגולשים - בחיוג, בפס רחב ובסלולר.
lt/pgt

ltpgt
טריוונט עוסקת בפיתוח מערכת תשלומים לביצוע רכישות מקוונות. באמצעות השימוש במערכת, המכונה WiSP, יכולים גולשי אינטרנט לערוך עסקות מסחר אלקטרוני בכל סוגי אמצעי הגישה, וללא תלות במטבע שבו מבקש הגולש לרכוש את המוצר או השירות. המערכת מאפשרת להעביר את חיוב הרכישה, בעלות של 10 סנט ומעלה, ישירות דרך ספק האינטרנט - ISP, ספק האינטרנט הנייד או המפעיל הסלולרי.
lt/pgt

ltpgt
בין יתרונותיה, שיטת חיוב זו מבטלת את הצורך בחשיפת הפרטים האישיים ומספרי כרטיסי האשראי של הרוכשים ברשת, וגם מונעת חשיפת מיקומם הגיאוגרפי של הגולשים. הטכנולוגיה מאפשרת זיהוי אוטומטי של המשתמשים בעת ביצוע העסקה, וכך אמורה למנוע כל פגיעה בפרטיותם. הטכנולוגיה מבוססת על פטנט רשום.
lt/pgt

ltpgt
טריוונט הוקמה ב-1997 ומנוהלת על ידי אמיר גלילי, ממייסדי E-Sim (אי-סים) 10003362-MRQ. בין בעלי המניות שלה נמצאות גם קרנות ההון סיכון וריטאס, מגנום, סטאר, כמו גם סינגפור טלקום, Viventures, China Development Industrial Bank, ומשקיעים פרטיים. היא מעסיקה כ-60 עובדים, במשרדיה הראשיים בשפיים ובמשרדים נוספים בניו יורק ובבנגקוק.
lt/pgt

ltpgt
הנהלת טריוונט מצטטת את חברת מחקרי השוק פורסטר, שקבעה כי הפחד מהשימוש בכרטיס אשראי הוא המכשול העיקרי העומד בפני התפתחות הסחר האלקטרוני. 83% מכלל הגולשים אמרו כי הסיבה לכך שאין הם קונים באמצעות הרשת היא הפחד מחשיפת פרטי כרטיס האשראי, ו-79% אמרו כי אין הם בוטחים בסוחרים המקוונים שישמרו על סודיות פרטיהם האישיים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully