וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ערוצי זהב חתמה על הסכם עם חברת פליי.טי.וי, זכיינית ערוץ פלייבוי בישראל

13.3.2001 / 15:08

החברה ויתרה על רכישת ערוץ הצעירים "ביפ" והחליטה להגדיל את ההיצע למבוגרים בחבילת השידורים בתשלום

רוני קורן-דינר
ltpgt
חברת הכבלים ערוצי זהב החליטה להגדיל את היצע הערוצים בתשלום למבוגרים בחבילת השידורים הדיגיטליים: היום הודיע יו"ר מועצת המנהלים של חברת פליי.טי.וי, יאיר חסון, כי נחתם חוזה ביניהם לבין ערוצי זהב, לפיו החל מהאחד באפריל ישודר ערוץ פלייבוי גם בערוצי הזיכיון של ערוצי זהב.
lt/pgt

ltpgt
כזכור, הערוץ כבר משודר בחברת הלוויין וכן נחתמו הסכמים עם שתי חברות הכבלים האחרות. בדומה לשאר החברות, הערוץ ישודר במסגרת רצועה לילית של שש שעות, ויהיה מקודד בפני צפייה של ילדים. עמי אבן, מנכ"ל ערוצי זהב, בירך על שיתוף הפעולה ואמר, "זהו צעד נוסף בהיערכותה של ערוצי זהב להעשרת התכנים ולשיפור השירות ללקוח".
lt/pgt

ltpgt
בתוך כך הפסיקה ערוצי זהב את המו"מ שניהלה עם אולפני מימד, לרכישת ערוץ הצעירים "ביפ". החברה ניהלה בעבר מו"מ גם עם חברת סינרגיה, מפיקת ערוץ הצעירים YTVבלוויין, אולם החליטה כי "ביפ" - שנרכש גם על ידי מתב דיגיטל 510016-MRQ ותבל דיגיטל - מתאים יותר לצרכיה. למרות זאת, בשל העלויות הגבוהות הכרוכות בהפעלת הערוץ, המגיעות לכ-6 מיליון דולר בשנה, הוחלט בישיבת דירקטוריון החברה לפני מספר ימים שלא לרכוש ערוץ צעירים ישראלי מקורי בשלב זה.
lt/pgt

ltpgt
"לא ויתרנו על ערוץ צעירים ישראלי", אמרה ל-TheMarker.com אורלי דקל, סמנכ"ל השיווק של ערוצי זהב. "כרגע אנחנו לא קונים, אבל זה לא אומר שלא נרכוש תכנים אטרקטיוויים אחרים עבור קהל הנוער והצופים הצעירים. עם תחילת שיווק חבילות הטירינג נבנה חבילה עבור צעירים שתכלול ערוץ משחקים אינטראקטיוויים, ערוצי מוסיקה, תכנים מיוחדים בשיתוף איי.סי.פי (מפיקת התוכן של ערוצים 3 ו-4 בכבלים - ר.ק) ועוד דברים שנמצאים כרגע במו"מ ואי אפשר לפרט". לדברי דקל, החברה אינה שוללת רכישת ערוץ צעירים ישראלי בשלב מאוחר יותר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully