וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

יפעת ו-LetMeKnow יספקו שירותי מידע אישי לטלפון הסלולרי ולדואר האלקטרוני

13.3.2001 / 16:36

בנוסף משיקה היום יפעת מדריך תקשורת שיכיל לראשונה גם פרטים על פורטלים חדשותיים, על שידורי הלוויין ועל הרדיו האזורי

נורית שר
ltpgt
קבוצת המידע התקשורתי יפעת וחברת LetMeKnow הודיעו היום כי חתמו על הסכם למתן שירותי מידע אישי לטלפון הסלולרי ולדואר האלקטרוני. השירות של LetMeKnow יאפשר ליפעת להעביר מידע ללקוחות החברה לפי דרישת הלקוח ובזמן אמת.
lt/pgt

ltpgt
לדברי שמוליק וינפלד, מנכ"ל LetMeKnow ישראל: "בתקופה בה קיים עודף מידע בתקשורת, יאפשר ההסכם עם חברת יפעת, שעל לקוחותיה נמנים אנשי תקשורת, משרדי פרסום ויחסי ציבור ומכוני מחקר, להעביר אך ורק את המידע הרלוונטי ללקוח ולהימנע מהזרמת מידע מיותר הגורם לסרבול ובזבוז זמן".
lt/pgt

ltpgt
חברת LetMeKnow עוסקת בהעברת מידע אישי לערוצי הפצה שונים, טלפון נייד, פקס, דואר אלקטרוני ועוד, על פי פרופיל לקוח. החברה בישראל עובדת עם שלושת המפעילים הסלולריים, ועל לקוחותיה נמנים חברות וארגונים שונים מתחום הבנקאות, התקשורת, אוניברסיטאות, תיירות, מועדוני לקוחות, חברות כוח אדם, אוניברסיטת מנצ'סטר, ערוץ הספורט ועוד.
lt/pgt

ltpgt
כמו כן, יפעת הודיעה היום כי היא מפיצה זו השנה השישית ברציפות את מדריך יפעת לתקשורת. המדריך הופק באמצעות מחלקת ה-INFOR של הקבוצה, מקיף את המידע על עולם התקשורת והמדיה בישראל. מובאים בו נתונים אישיים של אנשי תקשורת, כתבים, עורכים ודרכי ההתקשרות עימם. כמו כן, מכיל המדריך פרטים על תוכניות טלוויזיה ורדיו ומידע על 1,100 עיתונים, כתבי עת ומקומונים שמופקים בארץ - כולל עיתונות מגזרית (דתית, רוסית, ערבית וכו').
lt/pgt

ltpgt
אורית בולטנסקי, מנהלת מחלקת ה-INFOR, מוסרת כי השנה ניתן למצוא לראשונה פרטים על פורטלים חדשותיים באינטרנט, מידע מלא על שידורי הלוויין ובעלי התפקידים שם, ומידע נרחב על הרדיו האזורי.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully