וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וול סטריט: עליות התאוששות במניות הטכנולוגיה הגדולות; נוקיה קופצת ב-7%

13.3.2001 / 17:08

סיסקו וסאן מתחזקות בכ-6% בעקבות הנפילות של אתמול; אריקסון יורדת ב-3%

דפנה מאור
ltpgt
המסחר בוול סטריט נפתח בהתאוששות שלאחר הנפילה. כצפוי, לאחר אחד הימים הקשים ביותר של מדדי הנאסד"ק והדאו ג'ונס אתמול, נפתחה עונת ה"מציאות" עבור מחפשי ההזדמנויות.
lt/pgt

ltpgt
לסנטימנט החיובי תרמה הידיעה על נפילה בלתי צפויה במכירות הקמעוניות בחודש פברואר. נתון זה עשוי להתפרש כמגדיל את הסיכוי להורדת ריבית בפגישה הקרובה של הבנק הפדרלי בשבוע הבא.
lt/pgt

ltpgt
המכירות הקמעוניות בפברואר ירדו ב-0.2% ל-274.49 מיליארד דולר, לאחר שבינואר עלו ב-1.3%, כך דיווח משרד המסחר האמריקאי. תחזיות הכלכלנים צפו עלייה של 0.4% בפברואר. בניכוי מכירות כלי רכב המצב גרוע אף יותר - ירידה של 0.3%. הירידה בפברואר היא הראשונה מזה שלושה חודשים.
lt/pgt

ltpgt
תשומת לב המשקיעים נתונה למניות הטכנולוגיה הגדולות שאיבדו אתמול נתחים גדולים משוויין.
lt/pgt

ltpgt
שני ימי מסחר לאחר אזהרת הרווח של ענקית השבבים אינטל עולה המניה ב-2.5%.
lt/pgt

ltpgt
סיסקו , יצרנית ציוד האינטרנט המובילה בעולם, נפלה אתמול מתחת ל-20 דולר למניה ומתקרבת לשפל שרשמה ב-1998. פרשנים סבורים כי התחנה הנמוכה הבאה של המניה עלולה להיות קרובה ל-10 דולרים - השפל שרשמה במשבר של 1997. המניה מתאוששת עתה ב-5.7%.
lt/pgt

ltpgt
סאן מיקרוסיסטמס , יצרנית תחנות העבודה והשרתים לרשת, מתחזקת ב-6.2%.
lt/pgt

ltpgt
אריקסון (סימול ERICY) יורדת ב-3%. אזהרת הרווח של יצרנית ציוד הסלולר השוודית שפורסמה אתמול גרמה למנייתה נזק של יותר מ-25%.
lt/pgt

ltpgt
נוקיה (סימול NOK) , המתחרה המובילה בייצור טלפונים סלולריים, עולה ב-7%. הפרשנים בשוק חלוקים לגבי הכיוון אליו הולכת נוקיה בשוק העסקי. יש אסכולה הטוענת כי לחברה יש תחזיות גבוהות מדי והיא תיאלץ לפרסם אזהרת רווח עוד הרבעון, בעוד שאסכולה אחרת טוענת כי נוקיה עשויה להפתיע את המשקיעים לטובה. נוקיה אמורה לדווח על תוצאותיה לרבעון הראשון ב-20 באפריל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully