וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל סיסקו: קצב ההזמנות ברבעון הנוכחי לא השתפר; לא רואים תפנית בקרוב

14.3.2001 / 8:50

הצד החיובי של המיתון - החברה עשויה לתפוס נתח שוק גדול יותר, לדברי צ'יימברס

דפנה מאור
ltpgt
מנכ"ל סיסקו , ג'ון צ'יימברס, איננו נושא בשורות טובות לשוק ציוד התקשורת. צ'יימברס אמר אתמול כי מתחילת הרבעון לא נראתה התאוששות בקצב ההזמנות למוצריה של החברה, וכי החברה לא מצפה לתפנית בקרוב.
lt/pgt

ltpgt
דבריו של צ'יימברס נאמרו במצגת בכנס של מריל לינץ', עליה דיווח "וול סטריט ג'ורנל". צ'יימברס אף הגדיל לומר: "אין שאלה בכלל - נפלנו על הישבן".
lt/pgt

ltpgt
ברבעון שהסתיים בינואר פירסמה סיסקו תוצאות שהחמיצו את התחזיות, לראשונה מזה שנים רבות. עבור הרבעון הנוכחי (שהוא הרבעון השלישי של שנת הכספים של סיסקו), לא נתן צ'יימברס תחזית חדשה. צ'יימברס אמר שקשה לחזות את תוצאותיה של החברה, מכיוון שלא ידוע מתי יתחילו חברות שירותי התקשורת להשקיע מחדש בציוד.
lt/pgt

ltpgt
בשבוע שעבר הודיעה סיסקו על קיצוצים מאסיוויים במשרות בחברה, וסמנכ"ל הכספים של החברה רמז כי החברה עלולה לא לעמוד בתחזיות לרבעון, הצופות גידול אפסי או אפילו ירידה של 5% בהכנסות החברה.
lt/pgt

ltpgt
תחזיות הצמיחה של סיסקו פרושות עתה על טווח רחב של 50%-30% לשנה. צ'יימברס אמר כי ייתכן צד חיובי למיתון בענף - הוא יכול לאפשר לחברה לתפוס נתח שוק גדול יותר, כפי שעשתה במקרים דומים בענף.
lt/pgt

ltpgt
ביומיים האחרונים ביצעה מניית החברה תפניות חדות. ביום שני היא נפלה ב-8.8% בעקבות ההודעה על הפיטורים שהתפרסמה ביום שישי. אתמול התאוששה המניה ב-13.6%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully