וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לייזרקום תגייס עובדים בארה"ב ותשתתף במימון הוצאות המעבר

14.3.2001 / 9:22

החברה מציעה לישראלים הרוצים לשוב לישראל ולעולים חדשים פוטנציאליים, תשלום עבור העברת המטען לישראל וחודש שכר דירה

עינב בן יהודה
ltpgt
חברת לייזרקום מתכננת לראיין מועמדים פוטנציאליים במסגרת תערוכת OFC - Optical Fiber Communication Conference המתקיימת באנאהיים, לוס אנג'לס, בתאריכים ה-21-19 במארס.
lt/pgt

ltpgt
החברה פירסמה לאחרונה מודעה בעיתון בארה"ב בה היא מזמינה מהנדסי אלקטרואופטיקה ופיסיקאים ישראלים הרוצים לחזור לארץ, וכן עולים חדשים פוטנציאליים, להיפגש עם מיקי שטיינר, מנכ"ל לייזרקום ישראל, ובכירים נוספים בביתן החברה בתערוכה. החברה מציעה למועמדים מימון בהוצאות החזרה לארץ, כולל תשלום עבור העברת המטען לישראל וחודש שכר דירה.
lt/pgt

ltpgt
שטיינר מוסר כי "במסגרת מאמצי הגיוס שלנו, המתמקדים בגיוס מהנדסים ופיסיקאים מוכשרים מהמובילים בתחומם, אנו פונים כעת גם אל אלה שמתגוררים בארה"ב. לנוכח המצב בשוק המקומי אני מאמין כי רבים מהם מעוניינים לשוב או לעלות לישראל אך חוששים שלא ימצאו כאן עבודה. לכן, אנו מנצלים את נוכחותנו בתערוכה חשובה זו על מנת לפגוש עובדים פוטנציאליים אלו ולהחזירם לישראל."
lt/pgt

ltpgt
לייזרקום, חברה בבעלות פרטית, עוסקת בפיתוח ובייצור רכיבים חדשניים למערכות תקשורת אופטית מתקדמות. משרדיה הראשיים של החברה ומפעל הייצור שלה ממוקמים בפלאנו שבטקסס, המרכז לחקר הפוטוניקה ומחלקת הפיתוח של החברה ממוקמים בתל אביב. החברה מעסיקה כיום כ-165 עובדים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully