וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת המדיה OMD מבית אומניקום החלה את פעילותה בארץ; דרורי שלומי ארועטי מצטרפים

14.3.2001 / 17:20

שיתוף הפעולה במתכונת הבינלאומית כולל בנוסף את משרדי הפרסום יהושע TBWA, ליניאל DDB וגיתם BBDO

נורית שר
ltpgt
חברת המדיה הבינלאומית OMD (אופטימום מדיה דיירקשן), השייכת לקבוצת אומניקום, החלה את פעילותה בארץ, ותפעל כפי שפורסם ב-TheMarker.com במתכונתה הבינלאומית. משרד הפרסום דרורי שלומי ארועטי מצטרף גם הוא לשותפות.
lt/pgt

ltpgt
מלבד דרורי שלומי ארועטי, הקשור ל-BBDO בהסכם אפיליאיישן, קשורה OMD באמצעות אומניקום לשלושה משרדי פרסום ישראליים נוספים שישתפו פעולה במיזם החדש: יהושע TBWA, גיתם BBDO וליניאל DDB.
lt/pgt

ltpgt
BBDO מחזיקה ב-49% ממניות גיתם, TBWA מחזיקה ב-25% ממניות יהושע. ליניאל קשור בהסכם אפיליקיישן עם DDB, ונמצא כיום בהליך מכירת מניות מיעוט.

כפי שפורסם בעבר, מודי כידון, מבעלי גיתם BBDO, הודיע על כניסת OMD לארץ ועל רישומה ברשם החברות. למרות שבתחילה נוצר הרושם כאילו גיתם BBDO תייצג בלעדית את סוכנות המדיה בארץ, כבר לפני 5 חודשים הובהר כי הסוכנות תפעל במתכונתה הבינלאומית, אם כי לא היה ברור אז אם דרורי שלומי ארועטי יצטרפו גם הם לעסקה.
lt/pgt

ltpgt
החברה החדשה תנוהל ע"י לילי בוטמן (מנכ"ל), ששימשה ב-4 שנים האחרונות כסגנית כמנהלת תכנון וקנייה של מדיה בגיתם BBDO.
lt/pgt

ltpgt
יורם דרורי, שותף בדרורי שלומי ארועטי, אישר היום ל-TheMarker.com כי גם הם מצטרפים לשיתוף הפעולה הקשור ב-OMD, וכי החלוקה בין המשרדים תיעשה על פי ההיקפים היחסיים של כל אחד.
lt/pgt

ltpgt
"לדרורי שלומי ארועטי מחלקת מדיה פעילה שתמשיך לפעול גם עתה, ותעבוד לצדה של OMD ישראל" מסביר דרורי. לדבריו, שיתוף הפעולה יאפשר כעת לכל המשרדים לקיים מחקרים משותפים עם הסוכנות הבינלאומית ולהסתייע בשיטות עבודה שפותחו ב-OMD בעולם.
lt/pgt

ltpgt
מודי כידון, מנכ"ל גיתם BBDO, מסר היום כי ל-TheMarker.com כי גם מחלקת המדיה של גיתם תמשיך לפעול ולספק ללקוחותיה את השירות והידע הטובים ביותר, על סמך מאגרי הידע והמחקר שמצויים ב-OMD. "כל משרד פרסום ימשיך לפעול כיחידה עצמאית ו-OMD תעניק שירותים ללקוחות חיצוניים. לכן גם לא תהיה בעיה של ניגודי אינטרסים".
lt/pgt

ltpgt
כידון הוסיף כי להערכתו מי שירצה להשתמש בשירותי OMD הם לקוחות שאינם קשורים למשרד הפרסום, אלא מבצעים רכישות ותכנון מדיה בחברות המדיה העצמאיות. "ל-OMD יש בסיס מקצועי עצום שלחברות המקומיות חסר אותו". הוא מסביר.
lt/pgt

ltpgt
בשבוע הבא, נציג OMD העולמית, טים פולי, יגיע לארץ לרגל השקת סניף החברה המקומי.
כידון מסר כי במסיבת עיתונאים שתקיים החברה ימסרו פרטים נוספים על יעדי החברה, משמעות השותפות בין משרדי הפרסום ופרטים נוספים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully