וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר שלאחר הסגירה: עליות שערים קלות במניות הטכנולוגיה הכבדות

15.3.2001 / 9:16

מיקרוסופט עלתה ב-0.8%; מניית חברת הטלקום קוזין קמיונקיישן נחתכה ב-26.5% לאחר שפירסמה אזהרת רווח לרבעון ה-1

יהודה שויצר
ltpgt
לאחר ירידות השערים ביום המסחר אתמול, המסחר שלאחר הסגירה התאפיין בעליות שערים, בעיקר במניות הכבדות. למרות החשש הגובר מפני אזהרות רווח נוספות, משקיעים הזרימו פקודות קנייה למניות הכבדות, שעלו בשיעורים קלים.
lt/pgt

ltpgt
למרות עליות השערים במניות הטכנולוגיה הכבדות, את עיקר תשומת הלב כבשה הקמעונאית Dollar Tree Stores (סימול DLTR) שצללה ב-21% במסחר שלאחר הסגירה, לאחר שפירסמה אזהרת רווח. החברה הודיעה כי סגירה של מספר חנויות וירידה במספר הלקוחות הזורמים לחנויות תוביל לירידה ברווחיות ברבעון הראשון.
lt/pgt

ltpgt
יום המסחר אתמול התקיים בצל החשש כי ענקית ציוד התקשורת ויצרנית מכשירי הסלולר, נוקיה, עומדת לפרסם אזהרת רווח. נוקיה אומנם לא פירסמה אזהרה, אך החשש מאזהרה זו העמיד את מניות יצרניות ציוד התקשורת באור הזרקורים.
lt/pgt

ltpgt
עם הסגירה פירסמה חברת הטלקום קוזין קמיונקיישן אזהרת רווח לרבעון הראשון. המשקיעים שלחו פקודות מכירה רבות למניה שנחתכה ב-26.5% במסחר שלאחר הסגירה.
lt/pgt

ltpgt
וירטה (סימול VRTA) איבדה 16% לאחר שהודיעה כי תוצאותיה ברבעון הנוכחי יהיו נמוכות מהתחזיות המוקדמות. יצרנית ציוד התקשורת הדגישה כי ההאטה בכלכלת ארה"ב והגידול בהצטברות המלאים הובילו לאזהרה.
lt/pgt

ltpgt
יצרנית התוכנות לפורטלי האינטרנט וריטי (סימול VRTY) עלתה ב-7.5% לאחר שתוצאותיה הרבעוניות עלו על תחזיות וול סטריט. החברה עלתה על התחזיות ב-2 סנט למניה והודיעה כי תעמוד בתחזיות האנליסטים לרבעון הנוכחי.
lt/pgt

ltpgt
נקסטל (סימול NXTL), שצללה אתמול במסחר הרגיל ב-29%, עלתה ב-2% במסחר שלאחר הסגירה. ספקית הסלולר האמריקאית פירסמה אתמול אזהרת רווח.
lt/pgt

ltpgt
מניות הטכנולוגיה הכבדות רשמו עליות שערים במסחר המאוחר לאור הערכה כי כעת יש לא מעט הזדמנויות קנייה. יצרנית ציוד התקשורת האופטית, JDS יוניפייז, עלתה ב-0.5%, מיקרוסופט 10003604-MRQ התחזקה ב-0.8% וסאן מיקרוסיסטמס 10003602-MRQ עלתה ב-1%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully