וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

משרד התשתיות מעלה קמפיין להגברת המודעות לרגל פתיחת שוק הגז לתחרות

15.3.2001 / 11:26

הקמפיין הופק באמצעות לפ"מ ויעלה בכל סוגי העיתונות, ברדיו ובאינטרנט

נורית שר
ltpgt
משרד התשתיות הלאומיות החל השבוע בקמפיין להגברת המודעות לפתיחת שוק הגז הארצי לתחרות. המשרד הממשלתי ערך לאחרונה רפורמה לפתיחת השוק, שאמורה לסייע לשוק הגז בישראל לפעול במסגרת כלכלה חופשית ומתקדמת.
lt/pgt

ltpgt
הרפורמה הונהגה לאחר שבמשך שנים מקובל היה להזמין גז לצריכה ביתית באמצעות אחת מחברות הגז הפועלות בארץ. מחיר הגז נקבע על ידי החברה, והיא גם זו שקבעה גם את איכות השירות.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין עוסק קודם כל במודעות לפתיחת השוק לתחרות, אך שם דגש גם על נושא הבטיחות. מסע הפרסום מעודד את הצרכנים להשוות בין חברות הגז, תוך יידועם כי הם אינם מחויבים להישאר עם ספק הגז הנוכחי שלהם. משרד התשתיות מבקש להסביר לצרכנים כי ביכולתם להשוות את המחיר והשירות שמעניקה כל חברה, וכי עליהם לשים דגש מיוחד על נושא הבטיחות - הן של הספק הנוכחי והן של ספק אחר בו ירצו לבחור.
lt/pgt

ltpgt
התחרות בשוק הגז מחייבת את ספקיות הגז לעמוד בסטנדרטים גבוהים, כולל עריכת בדיקות בטיחות סדירות למערכות אספקת הגז של הצרכנים.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין עולה החל מהשבוע באמצעות לשכת הפרסום הממשלתית בכל סוגי העיתונות - הארצית, האזורית והמגזרית. כמו כן, כולל מסע הפרסום תשדירי רדיו, פרסום ברשת האינטרנט בפורטלים מובילים כמו נענע, MSN, וואלה, מעריב, YNET ואתר "שער הממשלה". במסגרת מסע ההסברה פתח המשרד קו טלפון ואתר אינטרנט שיספקו מידע לצרכנים.
lt/pgt

ltpgt
תקציב הקמפיין לא נמסר בהיותו שייך למשרד ממשלתי.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully