וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גם הנהלת מאינד היתה אופטימית מדי: אזהרת רווח חמורה לרבעון הראשון; החברה תשוב להפסד

15.3.2001 / 12:57

במאינד מאשימים את ההאטה בשוק, וצופים מכירות של 2.75-2.25 מ' ד' ברבעון לעומת תחזית ל-5.2 מ' ד'; הפסד צפוי של 5 ס' למניה, לעומת תחזית לרווח של 6 ס'

גתית פנקס
ltpgt
ה"האטה בשוק" ו"חוסר הוודאות הכלכלית" הם ללא ספק שני הגורמים החבוטים ביותר בוול סטריט בתקופה האחרונה. היום תורה של חברת הבילינג הישראלית מאינד מיוקנעם לפרסם אזהרת רווח חמורה ביותר, לפיה לא תצליח לעמוד בתחזיות לרבעון הראשון.
lt/pgt

ltpgt
"חברות רבות בחרו לדחות הזמנות מאיתנו עד אשר השווקים יתייצבו", אמרה היום מוניקה אייזינגר, נשיאת ומנכ"לית החברה. ולמספרים: ברבעון הרביעי של 2000 הצליחה החברה להציג הכנסות של 4.6 מיליון דולר ורווח של 6 סנטים למניה. אזהרת הרווח של היום מעידה על ההידרדרות בתוצאותיה הכספיות של החברה ברבעון הראשון.
lt/pgt

ltpgt
היום מודיעה החברה כי ההכנסות ברבעון הראשון של 2001 יהיו כ-2.5 מיליון דולר או "עשרה אחוזים לכאן או לכאן", קרי: בטווח שבין 2.75 ל-2.25 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
השורה התחתונה של הדו"חות היא הכואבת אולי ביותר, והחברה מדווחת על חזרה להפסד. וכך, תחת תחזית לרווח של 6 סנטים למניה, היא מזהירה כעת כי תדווח על הפסד של 5 סנטים למניה. הרבעון הנוכחי אמור היה להיות ה-12 במספר בו החברה מדווחת על רווחיות.
lt/pgt

ltpgt
מאינד פועלת בתחום הבילינג וטיפול בלקוחות (B&CC) של רשתות תקשורת מבוססות פרוטוקול אינטרנט. מתחרותיה העיקריות הן ענקית הבילינג הישראלית אמדוקס ופורטל סופטוור (סימול:PRSF) האמריקאית.
lt/pgt

ltpgt
כשאייזינגר מדברת על ה"שמירה על המודל העסקי הנוכחי" היא מכוונת לכך שבניגוד לאמדוקס, למשל, שהמודל העסקי שלה הוא פרויקטים המתפרשים על מספר שנים להטמעת מערכות בילינג בעסקה כוללת ששוויה מספר לא מבוטל של מיליוני דולרים, אצל מאינד ההתמקדות היא במוצר מדף שניתן ליישום אצל ספקיות טלפוניה ושירותי אינטרנט תוך שבועות ספורים.
lt/pgt

ltpgt
- הרחבה תובא בהמשך -
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully