וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מקס מוביל האוסטרית תרחיב את שירותי ההודעות הקצרות שלה עם פיתרון של קומברס

15.3.2001 / 16:15

החברה האוסטרית היא הספקית הגדולה ביותר של שירותי טלפוניה באוסטריה עם 2.1 מיליון מנויים; קומברס נסחרת כיום בנאסד"ק לפי שווי של 11.9 מיליארד דולר

גתית פנקס
ltpgt
לאחר התוצאות הכספיות המצוינות שסיפקה חברת קומברס השבוע לרבעון הרביעי של 2000, היא מדווחת היום על חוזה עם חברת max.mobil, מפעילת רשת ה-GSM הפרטית הראשונה באוסטריה.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת ההסכם תרחיב קומברס את שירותי ההודעות הקצרות (SMS) למשלוח הודעות בדחיפה (push) ובמשיכה (pull) של מקס מוביל, באמצעות פרישה של מערכת ה-ISMSC שלה, שהיא פיתרון חכם להעברת הודעות קצרות.
lt/pgt

ltpgt
החברה האוסטרית היא הספקית הפרטית הגדולה ביותר באוסטריה של שירותי טלפוניה ולה 2.1 מיליון מנויים. מקס מוביל היא חברה בת בבעלות מלאה של T-Mobile International, חברת החזקות הטלפוניה הסלולרית של דויטשה טלקום.
lt/pgt

ltpgt
פתרון ה-ISMSC של קומברס הוא פיתרון SMS המאפשר למפעילי רשתות סלולריות לתת מענה לתעבורת הודעות קצרות ושירותי מידע ניידים. פיתרון ההודעות הקצרות של קומברס מציע גם קישוריות פתוחה לאינטרנט ומתאים גם לפלטפורמות אחרות, דוגמת GPRS.
ltbrgt
lt/bgtהפיתרון של קומברס מתאים לשדרוג רשתותltBgt
במקס מוביל הסבירו היום כי יכולת השדרוג וההרחבה שמאפשרים פתרונותיה של קומברס טובה עבורה במיוחד, מאחר שהם חוזים כי מספר ההודעות הקצרות מבסיס הלקוחות הקיים שלהם יגדל משמעותית.
lt/pgt

ltpgt
קומברס מספקת פתרונות של מערכות תוכנה וחומרה המאפשרות שירותי מולטימדיה מתקדמים מבוססי רשת ליותר מ-360 לקוחות ב-100 מדינות. לחברה אף מגוון רחב של פתרונות מותאמי הדור השלישי של הודעות מולטימדיה, פלטפורמות אינטרנט נייד, שירותי העברת הודעות קצרות, שירותי מידע מבוססי אינטרנט וסלולר ושירותי תקשורת אישיים אחרים.
lt/pgt

ltpgt
קומברס נסחרת כיום לפי שווי שוק של 11.9 מיליארד דולר בבורסת הנאסד"ק, והיא בהחלט נושפת בעורפה של ענקית ישראלית אחרת מעבר לים, חברת אמדוקס , שנסחרת לפי שווי של יותר מ-13 מיליארד דולר. מאז תחילת השבוע השילה מניית קומברס 11.6%, ואת המסחר היום היא פותחת במחיר של 67 דולר למניה.
lt/pgt

ltpgt
שלשום פירסמה החברה את תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי, בהן הצליחה לעקוף את תחזיות האנליסטים בפעם ה-27 ברציפות. החברה דיווחה על הכנסות שיא של 346.6 מיליון דולר ברבעון הרביעי ועל רווח של 41 סנט למניה - 2 סנט מעל לתחזיות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully