וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נופש חברה ראשון לעובדי קליר פורסט

15.3.2001 / 17:25

עובדי החברה ובני זוגם יטוסו בסוף השבוע הבא לשלושה ימים באנטליה. החברה העדיפה לקצץ בפעילויות רווחה אחרות ולאפשר את היציאה לנופש

עינב בן יהודה
ltpgt
עובדי חברת קליר פורסט ובני זוגם, 120 איש, יטוסו בסוף השבוע הבא לנופש באנטליה. עובדי החברה נהנו מימי כיף ופעילויות שונות בעבר, אך זו הפעם הראשונה שהם יוצאים לנוופש בן כמה ימים. הנופש יכלול טיול ג'יפים, רפטינג וסקי.
lt/pgt

ltpgt
החברה, שהשלימה לפני כשבועיים את חלקו הראשון של גיוס ההון שלה, תיקצבה לאחרונה את פעילותה לשנתיים הקרובות, ואת פעילויות הרווחה השונות. מקליר פורסט נמסר כי החברה דואגת לשמור על פרופורציות ולא להפריז בהוצאות, גם כשמצב השוק היה טוב יותר. במסגרת תיקצוב הפעילות הוחלט כי יתבצעו העלאות שכר באפריל, וכי בכל רבעון ייערכו 4-3 פעילויות רווחה.
lt/pgt

ltpgt
מהחברה, שגדלה בחצי השנה האחרונה מ-40 עובדים ל-73, נמסר כי בתקופה הקרובה לא יגויסו עובדים נוספים, כי החברה הגיעה לגודל הרצוי. כמו כן נמסר כי יתבצעו העלאות שכר באפריל.
lt/pgt

ltpgt
קליר פורסט מספקת פתרונות להעברת ידע, המאפשרים למשתמשים להבין ביעילות כמויות נרחבות של מידע טקסטואלי. החברה נוסדה ב-1997 בשם אינסטינקט תוכנה על ידי רונן פלדמן ויונתן אומן. בראשית שנת 2000, שינתה החברה את שמה לקליר פורסט. עם לקוחות החברה נמנות חברות המדורגות ב-Fortune 500 כגון, ג'נרל מוטורס, פורד, דאו כמיקלס וקודאק.
lt/pgt

ltpgt
לפני כשבועיים הודיעה החברה על השלמה חלקית של סבב גיוס הון פרטי שני בהיקף של 12 מיליון דולר. קרן ההשקעות של דויטשה בנק השקיעה 4 מיליון דולר. בגיוס השתתפו גם המשקיעים מהסיבוב הראשון - פולריס, הרבור ווסט פרטנרס ו-וולדן ישראל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully