וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הסטארט אפ פרינטלייף נסגר

15.3.2001 / 17:49

לפני 5 חודשים דיווחה החברה על השלמת גיוס הון של 10 מיליון דולר. כיום ניתן להעריך כי חלקו העיקרי של הסכום לא הועבר בסופו של דבר לחברה

עינב בן יהודה
ltpgt
הסטארט אפ פרינטלייף (Printlife) הפסיק את פעילותו. מבקרים באתר האינטרנט של החברה יתקלו בהודעת המנכ"לית, מג ווטסון, המודיעה כי החברה נאלצה להפסיק את פעילותה בארה"ב, יפאן וישראל.
lt/pgt

ltpgt
זאת, בגלל חוסר יכולתה של החברה לגייס כספים נוספים להמשך פעילות. פרינטלייף, שהוקמה ב-1999 ופעלה ברחובות, העסיקה כ-40 עובדים. החברה הפעילה שתי חברות בנות, בארה"ב וביפאן, ובראשה עמדה מג ווסטון, שגויסה לתפקיד זה לאחר ששימשה כנשיאת חברת קוניקה פוטופינישינג בארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
פרינטלייף הודיעה בנובמבר על השלמת סבב גיוס הון פרטי שני בהיקף של 10 מיליון דולר. בסבב, שנוהל על ידי טרייאנגל טכנולוגיות, השתתפו חברת סאיטקס , קונצרן מיצובישי היפאני וקרן ההון סיכון של ג'אפקו היפאנית, לצד בעלי מניות ותיקים ובהם קרנות ההון סיכון Israel Seed Partners, דור ונצ'רס ו-Apax.
lt/pgt

ltpgt
לא ניתן היה להשיג את תגובת פרינטלייף, אך ניתן להעריך כי מרבית הסכום שגויס לא הועבר בסופו של דבר לחברה.
lt/pgt

ltpgt
פרינטלייף פיתחה מוצר המאפשר לצרכן הסופי להזמין, באמצעות רשת האינטרנט, אלבום תמונות מודפס אשר מבוסס על אוסף התמונות הדיגיטליות הפרטי שלו. בחצי השנה האחרונה החלה פרינטלייף למכור את מוצריה ביפאן ובארה"ב. בין שותפיה העסקיים ביפאן היו החברות קודאק יפאן, IBM Japan, אולימפוס, NTT ו-Sangyo.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully