וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הסטארט אפ פרינטלייף נסגר

15.3.2001 / 23:22

העסקות האחרונות בהיי-טק ובהון סיכון הישראליים

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
15 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
הסטארט אפ פרינטלייף נסגר
lt/bgt
זאת, בגלל חוסר יכולתה של החברה לגייס כספים נוספים להמשך פעילות. פרינטלייף, שהוקמה ב-1999 ופעלה ברחובות, העסיקה כ-40 עובדים. החברה הפעילה שתי חברות בנות, בארה"ב וביפאן, בה השירות ממשיך לפעול.
lt/pgt

ltpgt
פרינטלייף הודיעה בנובמבר על השלמת סבב גיוס הון פרטי שני בהיקף של 10 מיליון דולר. בסבב, שנוהל על ידי טרייאנגל טכנולוגיות, השתתפו חברת סאיטקס , קונצרן מיצובישי היפאני וקרן ההון סיכון של ג'אפקו היפאנית, לצד בעלי מניות ותיקים ובהם קרנות ההון סיכון Israel Seed Partners, דור ונצ'רס ו-Apax. ניתן להעריך כי מרבית הסכום שגויס לא הועבר בסופו של דבר לחברה.
lt/pgt

ltpgt
פרינטלייף פיתחה מוצר המאפשר לצרכן הסופי להזמין, באמצעות רשת האינטרנט, אלבום תמונות מודפס אשר מבוסס על אוסף התמונות הדיגיטליות הפרטי שלו.
ltbgt
טלקום איטליה השתתפה בסבב גיוס שני בן 8.5 מ' ד' של הסטארט אפ לוקיישנט
lt/bgt
חברת הסטארט אפ הישראלית הודיעה כי השלימה את סבב גיוס ההון השני שלה, שנערך לפי שווי של 28.5 מיליון דולר אחרי הכסף. על המשקיעים הבולטים נמנים גם ענקית התקשורת האירופית טלקום איטליה וקרן ההון סיכון ג'רוזלם גלובל ונצ'רס של ד"ר שלמה קליש, שהובילה אותו.
lt/pgt

ltpgt
לוקיישנט נוסדה במאי 2000, ועוסקת בפיתוח פלטפורמה אינטגרטיווית כוללת המאפשרת אספקת שירותים מבוססי מיקום בזמן אמת למנויי סלולר ועל גבי רשת האינטרנט. מוצרי החברה משווקים למפעילי רשתות סלולריות, למפעילי אתרי אינטרנט ולספקי מערכות איתור וניווט.
lt/pgt

ltpgt
לוקיישנט מעסיקה כיום כ-35 עובדים במשרדי החברה הממוקמים באזור התעשייה בנתניה. כמו כן היא מפעילה חברה בת בניו יורק ועומדת לפתוח סניפים נוספים באירופה ובמזרח הרחוק.
ltigtltbgtltfont color=redgt
14 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
עסקה ראשונה לג'יגמי אחרי תהפוכות רבות
lt/bgt
החברה חתמה על חוזה עם חברת צ'יינה יוניקום, חברת הטלקומוניקציה השנייה בגודלה בסין. הערכות הן כי היקף העסקה מגיע למיליונים בודדים, אולם לעסקה פוטנציאל גדול הרבה יותר, אם החברה הסינית תחליט להרחיב את פרישת הציוד, כך שיאפשר חיבור לעוד מנויים ובעוד איזורים.
lt/pgt

ltpgt
ג'יגמי מפתחת סוויץ' (מתג) המיועד לאפשר לחברות הסלולר להאיץ את מהירות העברת הנתונים על גבי רשתות סלולריות עד פי 10 מהמהירות המתקבלת על הרשת.
lt/pgt

ltpgt
החברה עברה בחודשים האחרונים תהליך של קיצוץ כוח אדם כדי לייעל את הפעילות ולקצץ בהוצאות התפעול. היום יש בחברה כ-85 עובדים, לאחר שבשיאה, לפני מספר חודשים בלבד, העסיקה כ-150 איש. ג'יגמי נמצאת היום בשלבים אחרונים לקראת גיוס 10 עד 20 מיליון דולר לפי שווי הגבוה מ-50 מיליון דולר.
ltigtltbgtltfont color=redgt
13 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
הסטארט אפ טריוונט יספק מערכת תשלומים לספקית האינטרנט הדרום אפריקאית M-Web
lt/bgt
חברת הסטארט אפ הישראלית טריוונט (Trivnet) הודיעה כי ספקית האינטרנט הדרום אפריקאית M-Web בחרה בפיתרון התשלומים המקוונים שלה לשימוש על ידי לקוחותיה. זאת, במסגרת הסכם שיתוף פעולה ארוך טווח שנחתם בין החברות.
lt/pgt

ltpgt
M-Web מחזיקה בכ-270 אלף מנויים, המהווים כ-30% מכלל מנויי האינטרנט בדרום אפריקה. היא מפעילה גם זירה למסחר אלקטרוני, הכוללת כ-80 סוחרים מקוונים ומיועדת לכל סוגי הגולשים - בחיוג, בפס רחב ובסלולר.
ltbgt
האוניברסיטה העברית מקימה חממת סטארט אפ במעונות
lt/bgt
האוניברסיטה העברית תשתמש במעונות סטודנטים בגבעת רם לצורך אכלוס חברות סטארט אפ של אנשי סגל וסטודנטים של האוניברסיטה. סגן נשיא ומנכ"ל האוניברסיטה, משה ויגדור, אמר שהכשרת המבנים תתבצע בהשקעה של קרוב ל-3 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
במקביל לפרויקט המעונות, הקימה האוניברסיטה חברה משותפת עם הרשות לפיתוח ירושלים, בשם מטע"מ (מרכז טכנולוגי עתיר מדע), לצורך הקמת פארק היי-טק צמוד לגבעת רם. מדובר בשטח של 60 דונם שעליו ייבנו 75 אלף מ"ר. השטח ניתן למטע"מ ל-25 שנה ואחר כך יועבר לבעלות האוניברסיטה העברית.
ltbgt
LetMeKnow חתמה על הסכם עם חברת יפעת למתן שירותי מידע אישי לסלולר ולדואר האלקטרוני
lt/bgt
LetMeKnow, המתמחה בהעברת מידע אישי לערוצי הפצה שונים על פי פרופיל לקוח, הודיעה כי חתמה על הסכם עם יפעת - תאגיד המידע התקשורתי למתן שירותי מידע ללקוחותיה של יפעת.
lt/pgt

ltpgt
לדברי מנכ"ל LetMeKnow ישראל , יאפשר ההסכם עם חברת יפעת, שעל לקוחותיה נמנים אנשי תקשורת, משרדי פרסום, יחסי ציבור ומכוני מחקר, להעביר אך ורק את המידע הרלוונטי ללקוח ולהימנע מהזרמת מידע מיותר הגורם לסרבול ובזבוז זמן.
ltigtltbgtltfont color=redgt
12 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
טלקום איטליה השקיעה 2 מ' ד' בסטארט אפ Virtual Self לפי שווי של 14 מ' ד'
lt/bgt
זוהי ההשקעה החיצונית הראשונה בחברה, לאחר שהמימון הראשוני לפעולתה התקבל מחממת TeamDCL, בסוף 1999.
lt/pgt

ltpgt
VSelfעוסקת בפיתוח פתרונות מבוססי תוכנה לניהול הידע בארגונים. בבסיס המערכת נמצא מעין מנוע גנרי שפותח בחברה, המכונה Virtual Understanding Technology, שמצליח להבין את תוכנם ומשמעויותיהם של טקסטים שונים המוזנים אליו. המנוע יודע להתמודד עם כל שפה אירופית ועם מקורות טקסט ופורמטים רבים.
lt/pgt

ltpgt
להערכת הנהלת החברה, בעתיד הקרוב מאוד יתחילו לרשום מכירות ראשונות, ובתקופה זו גם ייצאו לגייס את סבב המימון הבא שלה. כיום היא פועלת ממשרדיה של TeamDCL ברמת גן, ומעסיקה כ-25 עובדים. בעקבות ההשקעה ידולל חלקה של DCL במניות החברה, מ-51% ל-43%.
ltbgt
במקביל להשלמת סבב גיוס הון: טגריטי מצמצמת את מרכז
הפיתוח בישראל
lt/bgt
חברת הסטארט אפ הצטרפה למפטרות, והחליטה לאחרונה לצמצם את צוות מרכז הפיתוח בישראל. החבר

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully