וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בריזקום מפרסמת אזהרת רווח קשה לרבעון

15.3.2001 / 23:35

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

שירות TheMarker.com
ltpgt
ltigtltbgtltfont color=redgt
15 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
מקס מוביל האוסטרית תרחיב את שירותי ההודעות הקצרות שלה עם פיתרון של קומברס
lt/bgt
לאחר התוצאות הכספיות המצוינות שסיפקה קומברס השבוע לרבעון הרביעי של 2000, היא מדווחת על חוזה עם חברת max.mobil, מפעילת רשת ה-GSM הפרטית הראשונה באוסטריה ולה 2.1 מיליון מנויים.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת ההסכם תרחיב קומברס את שירותי ההודעות הקצרות (SMS) למשלוח הודעות בדחיפה (push) ובמשיכה (pull) של מקס מוביל, באמצעות פרישה של מערכת ה-ISMSC שלה, שהיא פיתרון חכם להעברת הודעות קצרות.
ltbgt
בריזקום מפרסמת אזהרת רווח קשה לרבעון
lt/bgt
בריזקום , המתמחה בתקשורת אלחוטית רחבת פס, הודיעה כי הכנסותיה לרבעון הראשון יסתכמו ב-26-23 מיליון דולר בלבד - מספר שאומנם ישקף צמיחה ממוצעת של 57% מהכנסות הרבעון הראשון של 2000, אך ירידה ממוצעת של 24% מהרבעון הרביעי של השנה. תחזיות בית ההשקעות פייפר ג'פרי (נשואה זנקס), למשל, היו להכנסות של 32.4 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
הנפילה הקשה במיוחד היא בשורת הרווח. בריזקום מצליחה להציג רווח נקי כבר מאז הרבעון השני של 2000, והיום היא מודיעה כי תדווח על איזון ברווח למניה. ברבעון הקודם הרווח היה 12 סנט, והאנליסטים ציפו לירידה מסוימת ל-9 סנטים.
lt/pgt

ltpgt
החברה מספקת גם תחזיות שנתיות, על רווח שנתי של 20-15 סנט למניה, לעומת תחזיות לרווח של 47 סנט למניה, ועל הכנסות של 120 מיליון דולר הנמוכות ב-18% מההערכות הקודמות שסיפקה.
ltbgt
מאינד מפרסמת אזהרת רווח חמורה לרבעון הראשון; החברה תשוב להפסד
lt/bgt
לפי אזהרת הרווח, הכנסות חברת הבילינג הישראלית מיוקנעם ברבעון הראשון של 2001 יהיו בטווח שבין 2.75 ל-2.25 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
בשורה התחתונה של הדו"חות מאינד מדווחת על חזרה להפסד. תחת תחזית לרווח של 6 סנטים למניה, היא מזהירה כעת כי תדווח על הפסד של 5 סנטים למניה. הרבעון הנוכחי אמור היה להיות ה-12 במספר בו החברה מדווחת על רווחיות.
lt/pgt

ltpgt
ברבעון הרביעי של 2000 הצליחה החברה להציג הכנסות של 4.6 מיליון דולר ורווח של 6 סנטים למניה.
ltbgt
רוברטסון סטיבנס מוריד את ההמלצה לאודיוקודס וחותך
את התחזיות לשנים הקרובות
lt/bgt
ברוברטסון סטיבנס מורידים את ההמלצה למניות אודיוקודס מ"קנייה" ל"אטרקטיווית לטווח ארוך", בעקבות אזהרת הרווח השנייה במספר לרבעון הראשון של השנה שפירסמה אודיוקודס .
lt/pgt

ltpgt
באודיוקודס הזהירו כי הכנסות החברה ברבעון הראשון של 2001 יסתכמו ב-15-13.5 מיליון דולר, לעומת תחזית קודמת שדיברה על הכנסות של 20 מיליון דולר. בחברה הורידו במקביל גם את תחזית הרווח למניה - מרווח של 13 סנט לרווח של 7-5 סנט.
lt/pgt

ltpgt
ברוברטסון מורידים בחדות גם את התחזיות לרבעון השני של השנה, וכעת הם צופים הכנסות של 12.8 מיליון דולר, לעומת תחזית קודמת ל-22.1 מיליון דולר. רוברטסון חותכים גם את תחזית ההכנסות של אודיוקודס ל-2001 כולה, מ-96 מיליון דולר ל-53 מיליון דולר, ואת התחזית ל-2002 מ-150 מיליון דולר ל-68 מיליון דולר.
ltigtltbgtltfont color=redgt
14 במארס 2001
lt/igtlt/bgtlt/fontgt
ltbgt
סלומון סמית ברני: מניית פלוור נמכרה יתר על המידה ונסחרת בדיסקאונט לעומת מתחרותיה
lt/bgt
השבוע דיווחה פלוור על חוזה גדול עם חברת דאטנג הסינית, בשווי של 60 מיליון דולר לשנתיים הקרובות. בבית ההשקעות סלומון סמית ברני מגלים שביעות רצון ומעריכים כי החברה עשויה לזכות בחוזים נוספים בסין, וכי החוזה הנוכחי יכול לסמל את פתיחת השוק שם עבורה.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטים מותירים בעינה המלצת "קנייה" בסיכון גבוה ומחיר יעד של 15 דולר - לא פחות מ-170% מעל למחיר המניה היום. הערכות סלומון סמית ברני הן שהחברה תדווח על הכנסות של 94 מיליון דולר בשנת 2001 ועל הפסד של 14 סנט למניה. בשנת 2002 המצב צפוי להשתפר, והחברה תדווח להערכתם על הכנסות של 140 מיליון דולר ורווח של 14 סנט למניה.
ltbgt
סלומון סמית ברני על קומברס: "חברת טכנולוגיה עם חדשות טובות"
lt/bgt
מספר המלצות פורסמו על חברת קומברס לאחר פרסום תוצאותיה הכספיות לרבעון הרביעי, תוצאות שהצליחו לעקוף את תחזיות האנליסטים בפעם ה-27 ברציפות. כל בתי ההשקעות מעדכנים את תחזיות הרווח וההכנסות כלפי מעלה, לאור ההערכות החדשות שסיפקה ההנהלה.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטים בסלומון סמית ברני מגלים שביעות רצון מיוחדת מצבר ההזמנות של קומברס, שעומד כעת על 319 מיליון דולר, ולאור החוזק שמפגינה החברה גם בזמנים כאלה, הם מותירים למניה מחיר יעד של 120 דולר – כ-70% מעל למחיר הפתיחה של המניה, והמלצת "תשואת יתר".
lt/pgt

ltpgt
בבית ההשקעות גולדמן סאקס מאמינים שהמניה יכולה לחוות לחץ בטווח הקצר-בינוני ומדרגים את המניה כ"תשואת יתר".
ltbgt
ביוטכנולוגיה כללית מינתה את ברנרד ר. טיירל לסגן נשיא
בכיר לשיווק ומכירות
lt/bgt
טיירל יוביל את מאמצי השווק והמכירות של ביוטכנולוגיה כללית ואת תוכניות ההתפשטות של החברה לשווקים חדשים. לטיירל ניסיון של 24 שנים בתעשיית התרופות.
lt/pgt

ltpgt
חברת ביוטכנולוגיה כללית מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרים המיוצרים בהנדסה גנטית, ומוצרי בריאות נוספים. מוצרי החברה משווקים ברחבי העולם.
ltbgt
בנק אגוד מעניק המלצת "קנייה בסיכון גבוה" לגילת לוויינים
lt/bgt
הבנק מציב למניית גילת לוויינים מחיר יעד של 17 דולר - גבוה ממחיר השוק בכ-17%. האנליסטים מציינים כי צבר ההזמנות של החברה מסתכם ב-300 מיליון דולר, היא צפויה לצמוח בקצב של 10% בשנת 2001 (איטי מהתחזיות ל-20%) , וכי גילת הודיעה שהיא צופה שהרווח בשנת 2001 יסתכם בדולר למניה, לעומת הצפי ל-2.4 דולרים למניה. רווח זה, על פי האנליסטים, לא כולל הפרשות חד פעמיות בגין הארגון מחדש, שצפויות להוריד את הרווח למניה ל-85-80 סנט.
ltbgt
אודיוקודס מפרסמת אזהרת רווח שנייה לרבעון הראשון
lt/bgt
בסוף י

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully