וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר לאחר הסגירה: אורקל איבדה 6.7% לאחר שהודיעה כי עמדה בקצה נמוך של תחזיות האנליסטים

16.3.2001 / 9:08

קומפאק ירדה ב-1.3%; מניות אדוב עלו ב-2.4% לאחר שחברת התוכנה הודיעה כי עמדה בתחזיות האנליסטים לרבעון הראשון

גיא צ'אק
ltpgt
מניות התוכנה והמחשבים אורקל וקומפאק (סימול CPQ) בלטו בירידות שערים במסחר לאחר הסגירה בוול סטריט. יצרנית התוכנה אדוב (סימול ADBE) הודיעה כי עמדה בתחזיות האנליסטים לרבעון אולם הזהירה מחולשה ברבעונים הבאים. המניה הוסיפה 2.3% במסחר במערכות אלקטרוניות לאחר הסגירה.
lt/pgt

ltpgt
יצרנית המחשבים קומפאק (סימול CPQ) הזהירה אמש בתום המסחר כי רווחיה והכנסותיה ברבעון הראשון של השנה יהיו נמוכים מהצפוי, נוכח המשך ההאטה בכלכלת ארה"ב, וכי בכוונתה לפטר 5,000 עובדים, שהם כ-7% מכוח העבודה שלה. החברה עידכנה את התחזית שלה לרבעון הראשון לרווח של 12 עד 14 סנט למניה יחסית לתחזיות ל-18 סנט למניה. בעקבות ההודעה איבדה קומפאק 1.3% במסחר לאחר הסגירה לאחר שעלתה בשיעור קל במסחר הרגיל.
lt/pgt

ltpgt
יצרנית התוכנה אורקל הודיעה כי עמדה בקצה הנמוך של תחזיות האנליסטים לרבעון הנוכחי. החברה דיווחה על רווח של 583 מיליון דולר הרבעון, או 10 סנטים למניה, צמיחה של 16% לעומת 503 מיליון דולר, או 8 סנטים למניה ברבעון המקביל. תחזיות האנליסטים היו 566 מיליון דולר או 10 סנטים למניה. הכנסות החברה הגיעו ל-2.7 מיליארד דולר, לעומת 2.4 מיליארד דולר בתקופה המקבילה.
lt/pgt

ltpgt
בקרב מניות הטכנולוגיה האחרות שררה מגמה חיובית. יצרנית ציוד האופטיקה סיינה סימול CIEN) הוסיפה 2.6% לאחר שהודיעה כי רווחיה לא נפגעו מההאטה הכלכלית. DELL (דל) , אינטל , סיסקו ומיקרוסופט רשמו מגמה מעורבת עם נטייה לעליות קלות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully