וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אבי ג'וזף כהן: להגדיל החזקות טלקום וטכנולוגיה; ה-S&P 500 מתחת לערכו האמיתי

16.3.2001 / 9:20

אנליסטית גולדמן סאקס העלתה את המלצתה לנתח המניות ל-70%; מזהירה ששווקים אחרים בעולם עומדים בפני קשיים מבניים

רויטרס
ltpgt
אנליסטית גולדמן סאקס, אבי ג'וזף כהן, אחת מהאנליסטים הפריים אשר דחפו את שוק המניות האמריקאיות לשיאים חדשים בעשור הקודם, אמרה אתמול שמדד ה-S&P 500 מוערך נמוך מערכו האמיתי והמליצה על הקצאת יתר למניות הטלקום והטכנולוגיה בתיק ההשקעות.
lt/pgt

ltpgt
שבוע לאחר שאמרה ללקוחותיה לקנות יותר מניות, אמרה אבי כהן שהכלכלה האמריקאית חזקה והוסיפה שהיא מאמינה שה-S&P 500, אשר נסגר אתמול ברמה של 1,174 נקודות, יגיע לרמה של 1,650 נקודות עד סוף השנה.
lt/pgt

ltpgt
היא אמרה שמדד הדאו ג'ונס, אשר נמצא ברמה של 10,031 נקודות, יגיע לרמה של 13,000 עד סוף השנה. גולדמן סאקס אינו חוזה את מדד הנאסד"ק.
lt/pgt

ltpgt
"אנו מאמינים שהחדשות הגרועות ביותר כבר מאחורינו. מדד ה-S&P 500, שהיה מוערך מעל ערכו האמיתי לפני שנה, מוערך היום מתחת לערכו האמיתי", אמרה אבי כהן ל-400 אנשי עסקים בארוחת ערב שמומנה ע"י חוג האנליסטים של מיאמי ומועדון האג"ח של מיאמי.
lt/pgt

ltpgt
ב-7 במארס, אבי כהן, מנהלת ההשקעות הבכירה בגולדמן סאקס, העלתה את נתח המניות בתיק ההשקעות לרמה של 70% מרמה קודמת
של 65% והקטינה את נתח המזומן מ-5% ל-0%. אבי כהן, אשר מזוהה עם השוק הפרי של שנות ה-90, הבטיחה עתיד ורוד לשוק ההון האמריקאי. "מעולם לא היתה הכלכלה האמריקאית, חזקה ויציבה יותר, מעולם לא חזה העולם בכלכלה חזקה ויציבה כמו הכלכלה האמריקאית הנוכחית", אמרה אבי כהן.
lt/pgt

ltpgt
כהן טענה שהחולשה הנוכחית מהווה חלק ממחזוריות של ירידות ועליות, היא הוסיפה שנתוני מכפילי הרווח התמתנו והבעיות העתידיות כבר חושבו לתוכם. היא ממליצה שמניות הטכנולוגיה יהוו 27% מתיק ההשקעות ומניות טלקום יהוו 7% נוספים.
lt/pgt

ltpgt
אבי כהן הוסיפה שהאנליסטים של גולדמן סאקס מודאגים יותר מהכלכלה העולמית מאשר הכלכלה האמריקאית, וציינה את יפאן כדאגה העיקרית. היא אמרה שאין סימנים שהון אמריקאי זורם החוצה לשווקים אחרים. "מדינות רבות עומדות בפני קשיים מבניים והן עדיין לא יודעות איך לפתור אותם", אמרה אבי כהן.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully