וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

משרד הפנים היפאני יכריע היום בנוגע לסוגיית ה-l-mode של NTT איסט

16.3.2001 / 12:04

NTT איסט מעוניינת לספק שירותי אינטרנט דרך טלפונים ביתיים; מתחרותיה בשוק הטלפוניה מתנגדות

סוכנויות הידיעות
ltpgt
אטסוהיקו סאטא, מנהל שיווק בחברת NTT איסט, התחייב שלא להתגלח עד אשר חברתו תרשום מיליון משתמשים לשירות המאפשר התחברות לאינטרנט דרך טלפונים ביתיים מיוחדים.
lt/pgt

ltpgt
התשובה לשאלה כמה זמן הוא יגדל זקן, שכבר עכשיו מגיע לאורך של 5 ס"מ, תלויה בשני גורמים: האם הממשלה תיתן את האישור החוקתי לשירות, והאם לקוחות ירצו לשלוח דואר אלקטרוני ולגלוש ברשת דרך מסך LCD קטן שנמצא על גבי טלפון, ולא דרך מסך המחשב.
lt/pgt

ltpgt
השירות, שכבר קיבל את השם l-mode, דומה מאוד לגירסת הסלולר של החברה האחות NTT דוקומו, הנקראת i-mode ושהגיעה למיליון משתמשים כבר לפני חצי שנה. אך מתחרותיה של NTT איסט מתרעמות על כניסתן של חברות NTT איסט ו-NTT ווסט לשוק האינטרנט ממעוזן הנוכחי, שוק השיחות המקומיות, בטענה שהן מבצעות עכשיו גם שיחות ארוכות טווח.
lt/pgt

ltpgt
"l-mode הוא צעד חיובי מאוד ל-NTT איסט ו-ווסט, כיוון שהן נכנסות לאינטרנט, ולא רק לשירותי טלפון קולי", אמר הירונובו סאוואקה, אנליסט בכיר ב-ING ברינגס. "עדיין, אני חושב שיש מידה של אמת בטענות מתחרותיה של NTT" .
lt/pgt

ltpgt
החוק ביפאן קובע, שלחברות טלפוניה מותר לפעול במגזר אחד בלבד של השוק. החברות DDI, ג'פאן טלקום וכייבל אנד וויירלס IDC הן ספקיות השירותים ארוכי הטווח, והן מתנגדות לכניסת NTT למגזרן. משרד הפנים היפאני צפוי להודיע את החלטתו בנושא היום.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully