וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וולוו ממשיכה לבחון אמצעי פרסום חדשים

16.3.2001 / 12:13

תעלה קמפיין קד"מ על גבי טלוויזיה אינטראקטיווית, טלפונים סלולריים עם גישה לרשת האינטרנט ומכשירי PDA שונים

סוכנויות הידיעות
ltpgt
חברת הרכב וולוו יוצאת בימים אלו בקמפיין חדש בארה"ב שמטרתו למשוך לקוחות פוטנציאליים אל אתר האינטרנט של החברה. קמפיין הקד"מ יעלה בשלושה אמצעי מדיה חדשים: טלוויזיה אינטראקטיווית, מכשירי PDA וטלפונים סלולריים עם גישה לרשת. כך מדווח ה"וול סטריט ג'ורנל".
lt/pgt

ltpgt
רק לפני מספר חודשים "ננזפה" וולוו על ידי מספר סוחרים שלה לאחר שיצאה בקמפיין פרסומי על גבי רשת האינטרנט בלבד, כדי להציג רכב חדש שלה - דגם ה-S60 סדאן. הסוחרים טענו כי לא מספיק אנשים ידעו כי החברה הוציאה רכב חדש ודרשו כי וולוו תעלה קמפיין טלוויזיה קונוונציונלי שימשוך לקוחות לחדרי התצוגה. וולוו לא התייאשה מכך והמשיכה לחפש אמצעי מדיה חדשים.
lt/pgt

ltpgt
עם תחילת טורניר הכדורסל של הקולג'ים בארה"ב, מעלה החברה קמפיין קד"מ. הקמפיין ימשוך צרכנים אל אתר האינטרנט של החברה, בו יוכלו להשתתף בתחרות ולזכות במכונית הספורט של וולוו S60 שמחירה מתחיל מ-26.5 אלף דולר. במהלך הטורניר שייערך כשבועיים, תעלה וולוו 25 פעמים את תשדיר הטלוויזיה. גורם בתחום המדיה מעריך כי ככל הנראה תשלם החברה בין 4 ל-6 מיליון דולר לזמן אוויר.
lt/pgt

ltpgt
קמפיין הקד"מ הנוכחי יאפשר לחברה לבחון את האפקטיוויות של שלושת אמצעי המדיה החדשים ולנסות לקבוע מי מהם יכול לסייע לה יותר. לפני הכניסה לתחרות, יידרשו הצרכנים לציין באיזו מדיה מבין השלוש הם עשו שימוש. וולוו תעקוב אחר כל הנתונים שיזרמו אליה ותבחן איזו מדיה עובדת מבחינת הפרסום בצורה הטובה ביותר. כמו כן, קמפיין הקד"מ יוכל לאפשר לחברה ליצור רשימת צרכנים שיסכימו לקבל מידע נוסף בעתיד באמצעות בדואר האלקטרוני.
lt/pgt

ltpgt
רבים מעריכים כי זו עומדת להיות פלטפורמה פרסומית חשובה, אך עדיין אף גורם אינו יודע כיצד להשתמש במדיה זו מבלי להעיק על הצרכנים, וזה בדיוק מה שוולוו מעוניינת לגלות כעת. למרות ההערכה כי הטלוויזיה האינטראקטיווית, ה-PDA והטלפון הסלולרי יהוו ביום מן הימים חלק נכבד מנוף הפרסום, אמצעים אלו עדיין אינם נמצאים בשימוש נרחב.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully