וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סיסקו בקרב נואש

15.3.2001 / 12:08

סיסקו נגד ג'וניפר במבחן של לייט רידינג. ומה אומר על כך רוברט רדפורד

LightReading
ltpgt
הייאוש משתלט על סיסקו, כך נראה מהודעה לעיתונות שפירסמה החברה ביום רביעי בלילה, בה טוענת החברה שלא בצדק, כי מבדיקה שערך מגזין הרשת "LightReading" עולה כי נתבי האינטרנט שלה טובים יותר מאלה של ג'וניפר (סימול JNPR) .
lt/pgt

ltpgt
הודעתה של סיסקו איננה מייצגת נכונה את המסקנות מהבדיקה, ואף מכילה קביעות בלתי מדויקות אודות התוצאות. בנוסף, היא איננה מזכירה כי מי שהזמין את הבדיקה היה אתר "לייט רידינג", כי הבדיקה נעשתה על ידי חברת נטוורק טסט וכי התוצאות המלאות פורסמו באתר (ראו קישור).
lt/pgt

ltpgt
"אני מאוד מאוכזב מהצגת הדברים המטעה", אומר דיוויד ניומן, נשיא נטוורקס טסט. "התוצאות של הנתב 12416 של סיסקו בבדיקה היו טובות מאוד, כך שאין לחברה צורך לעוות את הדברים".
lt/pgt

ltpgt
בשעת כתיבת מאמר זה סיסקו עדיין לא הגיבה לבקשת "לייט רידינג" להוציא הודעה חדשה המתקנת את הטעויות וההשמטות. לפיכך, אנו מגישים קטעים מההודעה, והערות מתקנות שלנו.
lt/pgt

ltpgt
הכותרת של סיסקו: "מנהיגותה של סיסקו מקבלת אישור בבדיקה של נתבים מהירים"
lt/pgt

ltpgt
אמת: המוצר של ג'וניפר הפגין ביצועים טובים יותר בסך הכל.
lt/pgt

ltpgt
הכותרת של סיסקו: "אנחנו הספק היחידי שנתן ביצועים של 100% שטף בקצב קווי של IP ו-MPLS עבור OC-48 (קצב 2.5 ג'יגביט לשנייה) ו-OC-192 (עבור 10 ג'יגביט לשנייה)".
lt/pgt

ltpgt
אמת: סיסקו לא הצליחה להשיג שטף של 100% ב-MPLS ו-IP ב-OC192. באחת הבדיקות השטף היה 52% בלבד.
lt/pgt

ltpgt
סיסקו: "נתב האינטרנט 12416 הפגין ביצועים עדיפים על כל שאר המתחרים ב-9 מתוך 12 בדיקות".
lt/pgt

ltpgt
אמת: הנתב של סיסקו עלה על הנתב של ג'וניפר רק ב-4 מתוך 16 בדיקות.
lt/pgt

ltpgt
סיסקו: "סיסקו ניצחה בכל קטגוריה בה נבחנו OC-192 בעל פורט אחד, OC-48 בעל 4 פורטים והמתג של 10 ג'יגביט".
lt/pgt

ltpgt
אמת: ג'וניפר עברה את סיסקו או היתה זהה לה בבדיקות של OC192.
lt/pgt

ltpgt
סיסקו: "סיסקו היתה הספק היחידי שהצליח להגיע לקצב קווי בכל בדיקות ה-IP ו-MPLS עבור OC-48 ו-OC-192", אמר רוברט רדפורד, מנהל שיווק בכיר ביחידת IP POP בסיסקו.
lt/pgt

ltpgt
אמת: רוברט רדפורד אולי אמר זאת - אולי גם פול ניומן - אבל זה ממש לא נכון. סיסקו לא הצליחה לספק ביצועי קצב קווי בכל הבדיקות. בפרט, שטף ה-IP ב-OC192 היה רק 52%, כפי שציינו.
ltbrgt
lt/bgtתגובת סיסקו ltbgt
לארי לאנג, סגן נשיא סיסקו לשיווק בתום ספקי השירות אומר כי סיסקו "נזהרה" בבדיקת העובדות בהודעתה. היא תוציא תיקון אם יהיה צורך, הוסיף לאנג.
lt/pgt

ltpgt
ההודעה לעיתונות "איננה מעוותת את תוצאות הבדיקה. היא שונה במסקנותיה, וזה בסדר", אומר לאנג. הוא מוסיף כי סיסקו איננה חולקת על שיטת הבדיקה. "זוהי בדיקה טובה. המחלוקת בינינו היא לגבי המסקנות".
lt/pgt

ltpgt
לאנג ניסה להתחמק כשנשאל מדוע סיסקו לא הזכירה שהבדיקה הוזמנה על ידי "לייט רידינג", ומדוע לא הזכירה את התוצאות המלאות באתר לייט רידינג. "כנראה התבלבלתי", הוא אומר. "יש משמעות למי עשה את הבדיקה".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully