וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

המסחר שלאחר הסגירה: מגמה חיובית לאחר הנפילה במדדים המובילים אתמול

17.3.2001 / 14:24

סיסקו ריכזה עניין ורשמה עליות מינוריות; אורקל הוסיפה כ-1%, לאחר שרשמה במסחר את ערכה הנמוך מזה 16 חודשים

גיא ימין
ltpgt
המדדים המובילים שוב עלו בלהבות ביום המסחר אתמול, אך המסחר שלאחר הסגירה איפשר לחלק ממניות הטכנולוגיה החבוטות להרים את ראשן, במגמת מסחר חיובית.
lt/pgt

ltpgt
מדד הנאסד"ק 100 עלה ב-0.2% במסחר שלאחר הסגירה, רמז לכך שהשחקנים בשוק ראו במניות רבות הזדמנות קנייה. הציפייה היא לעליות במניות הטכנולוגיה עם תחילת המסחר ביום שני הקרוב.
lt/pgt

ltpgt
מניית סיסקו היתה המניה הנסחרת ביותר ורשמה עלייה של כ-1%. במהלך השבוע איבדה סיסקו כ-3.5% מערכה. מניית סאן מיקרוסיסטמס (סימול: SUNM) ריכזה אף היא עניין, ועלתה ב-1.4%.
lt/pgt

ltpgt
גם ענקית התוכנה אורקל , שמניותיה צנחו אתמול לערך הנמוך ביותר מאז נובמבר 1999, רשמה עלייה של 0.9%. החברה הגבירה את החששות במגזר התוכנה לאחר שפירסמה תחזית זהירה לרבעון הרביעי.
lt/pgt

ltpgt
עליות נרשמו גם במגזר האופטיקה. כך מניית JDS יוניפייס (סימול: JDSU), שרשמה אתמול את ערכה הנמוך ביותר מזה שנה, עלתה ב-1.3%.
lt/pgt

ltpgt
מגזר המחשבים נפגע קשות במהלך המסחר, הודות לאזהרת הרווח שפירסמה חברת קומפאק (CPQ) לאחר המסחר ביום חמישי. אזהרת הרווח של קומפאק נבעה ממלחמת מחירים במגזר ה-PC וההאטה בכלכלה האמריקאית. קומפאק לא ריכזה עניין במסחר שלאחר הסגירה, אך היריבה אפל (סימול APPL) עלתה ב-0.3%.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully