וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אשטרום פרויקטים גייסה כ-17.3 מיליון שקל במסגרת הנפקת זכויות

18.3.2001 / 10:18

תמורת הגיוס מיועדת לשמש את החברה במספר פרויקטים בהם זכתה בשנים האחרונות ולביסוס מעמדה הפיננסי

אלי דניאל
ltpgt
חברת הנדל"ן אשטרום פרויקטים , מקבוצת אשטרום (הנשלטת על ידי משפחות גירון, נוסבאום, רובין ושרייבר), הודיעה היום כי במסגרת הנפקת הזכויות שביצעה לבעלי מניותיה, גייסה החברה סך כולל של כ-17.3 מיליון שקל.
lt/pgt

ltpgt
כזכור, לפני כחודש הודיעה החברה על כוונתה לגייס כ-25 מיליון שקל בדרך של הנפקת זכויות לבעלי המניות של החברה, על פי מתן זכות לרכישת מניה אחת של החברה לכל בעלי המניות והאופציות שלה, לפי יחס של זכות אחת על כל 2 מניות או אופציות.
lt/pgt

ltpgt
בסך הכל, נוצלו זכויות לרכישת כ-6 מיליון מניות. בעלי הענין בחברה רכשו כ-5.8 מיליון מניות, בעלי המניות מקרב הציבור רכשו כ-146 אלף מניות, ואילו חתמי ההנפקה, אי.בי.אי חיתום והנפקות, רכשו כ-204 אלף מניות.
lt/pgt

ltpgt
תמורת הגיוס מיועדת לשמש את החברה במספר פרויקטים בהם זכתה בשנים האחרונות, ושצפויים להתחיל בתקופה הקרובה. בין הפרויקטים הללו, ניתן לציין את הסכם הקומבינציה שנחתם לפני כחודשיים עם האגודה השיתופית "יבנהדר", על פיו רכשה החברה, בהתאם להחלטה 727 של מועצת מינהל מקרקעי ישראל, את זכויות האגודה השיתופית במקרקעין המצויים ביבנה אשר שטחם כ-496 דונם, וזאת לשם הקמת פרויקט מגורים בהיקף של כ-650 יחידות דיור.
ltbgt
כמו כן, אמור גיוס ההון לעזור לחברה לבסס את מעמדה הפיננסי
lt/bgt
אשטרום פרויקטים והחברות המוחזקות שלה, פועלות בשני תחומי פעילות עיקריים: פעילות ייזום ופיתוח פרויקטים רחבי היקף בתחום הנדל"ן. פעילות זו כוללת בנייה למגורים, מסחר, משרדים וכן הקמת מתחם המרינה באשדוד; פעילות בתחום תעשיית הבנייה הנעשית באמצעות חברת הבת מלט מבנים, והכוללת ייצור ושיווק מוצרי בטון טרומיים, הקמת מבנים למטרות שונות, וייצור והקמת גדרות ומבני תעשייה.
lt/pgt

ltpgt
מניית אשטרום פרויקטים נסחרת בתל אביב לפי שווי של כ-29.6 מיליון שקל. בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2000 הסתכמו הכנסות החברה בכ-46 מיליון שקל, גידול של כ-35% לעומת התקופה המקבילה בשנת 1999.
lt/pgt

ltpgt
בשורה התחתונה, רשמה החברה בתשעת החודשים הראשונים של שנת 2000 הפסד של כ-8.7 מיליון שקל, כמעט כפול מההפסד בתקופה המקבילה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully