וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מטאלינק מחדשת קמפיין לגיוס עובדים למשרדיה החדשים ביקום

18.3.2001 / 11:00

הקמפיין יכלול שלטי חוצות, ג'ינגל חדש היוצא היום לרשתות הרדיו האזוריות ומבצע קד"ם במהלכו יחולקו ריחניות לרכב בצורת כדור ארץ בצמתים מרכזיים באיזור

עינב בן יהודה
ltpgt
חברת מטאלינק יוצאת בקמפיין המשך לגיוס עובדים למשרדיה החדשים ביקום.
lt/pgt

ltpgt
הקמפיין, המנוהל על ידי משרד הפרסום דובצקי-זקס-ששון, יכלול שלטי חוצות עם הכיתוב: "אנחנו על היקום" ו-"עברנו ליקום תעבור למטאלינק", ג'ינגל חדש היוצא היום לרשתות הרדיו האזוריות ומבצע קד"ם במהלכו יחולקו ריחניות לרכב בצורת כדור ארץ בצמתים מרכזיים באיזור.
lt/pgt

ltpgt
"אנו ממשיכים בגיוס מהנדסים", מוסרת ליאת הורטיג, האחראית לגיוס כ"א בחברה, "ולשם כך יצאנו בקמפיין גיוס נוסף המדגיש את מעבר החברה לקיבוץ יקום וכפועל יוצא מכך את השיפור שחל בסביבת העבודה ובקיצור זמני הנסיעה". מהחברה, המונה כ-130 איש בארץ, נמסר כי יעד הגיוס לשנה הקרובה עומד על 20 עובדים.
lt/pgt

ltpgt
במקביל לקמפיין החדש ממשיכה החברה את מבצע חבר מביא חבר בו החלה לפני כחודשיים. על פי תנאי המבצע, עובדים שחבריהם יתקבלו לאחת ממשרות המהנדסים "החמות" במטאלינק, יזכו בבונוס של 5,000 דולר במזומן ובתוספת של 1,000 אופציות בחברה. עובדים שחבריהם יתקבלו לאחת מהמשרות הפתוחות האחרות, יזכו בבונוס של 3,000 דולר.
lt/pgt

ltpgt
חברת מטאלינק הישראלית, שמניותיה נסחרות בנאסד"ק (MTLK) וכן בבורסה בת"א, מפתחת ומשווקת שבבים למודמים דיגיטליים בטכנולוגיית ה-DSL. החברה מתמקדת בפיתוח שבבי HDSL, SDSL, G.SHDSL ו-VDSL המאפשרים זרימה סימטרית ומהירה של מידע ומצליחים לפתור את הבעיה המוכרת כבעיית "צוואר הבקבוק" ברשתות התקשורת. החברה מונה כיום 150 עובדים הממוקמים במשרדיה הראשיים ביקום ובקליפורניה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully