וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

תלמה מקימה את "ליגת האלופים של קורנפלקס תלמה"

18.3.2001 / 16:00

תעלה במקביל קמפיין שיתעד את המפגש של כוכבי נבחרת ישראל עם הילדים והמשפחות המשתתפים בליגת האלופים

שירות TheMarker.com
ltpgt
תלמה, יצרנית דגני הבוקר ונותנת החסות לנבחרות ישראל בכדורסל ולליגת הקט-סל, הודיעה על הקמתה של "ליגת האלופים של קורנפלקס תלמה" - ליגת כדורסל משפחתית לילדים בגילאי 14-10 והוריהם.
lt/pgt

ltpgt
"ליגת האלופים של קורנפלקס תלמה" תפעל בין החודשים אפריל ליוני, במקביל ל"ליגת הקט-סל". במהלך התקופה יוזמנו ילדים לשחק כצוות, יחד עם אחד ההורים, מול צמדים של ילדים והורים אחרים. במסגרת הליגה יתקיימו החל מחודש אפריל 5 אירועים, כשאירוע הגמר יתקיים בחודש יוני ובו יצטרף לצמדים הזוכים " שחקן חיזוק" - אחד מכוכבי נבחרת ישראל בכדורסל, ויחד יתמודדו על הפרס הגדול: נסיעה משפחתית למשחק NBA בארה"ב.
lt/pgt

ltpgt
במקביל, תעלה תלמה קמפיין פרסומי באמצעות משרד הפרסום באומן בר ריבנאי, שיתעד את המפגש של כוכבי נבחרת ישראל עם הילדים והמשפחות המשתתפים בליגת האלופים.
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי מהלך זה הוא צעד נוסף התומך באסטרטגיה ארוכת הטווח של תלמה, שבחרה בסיסמה "קורנפלקס של אלופים". הקונספט נתמך במהלכים שיווקיים, החל מאימוץ דמותו של עודד קטש ותמיכה הוליסטית בספורטאי ישראל באולימפיאדת סידני 2000, ועד הפעילות הנוכחית של אימוץ נבחרות ישראל בכדורסל וליגת הקט-סל - ליגת הילדים של איגוד הכדורסל בה משתתפים יותר מ-7,000 ילדים ברחבי הארץ.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully