וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת סלטיק הישראלית ו-WCITIES הבריטית יספקו תכנים מבוססי מקום לחברות סלולר בטכנולוגיה של סלטיק

18.3.2001 / 15:57

הטכנולוגיה תאפשר גישה ישירה לתכנים ואפליקציות באמצעות הטלפון הנייד. המידע לא מצריך שימוש בתדרים

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת סלטיק (Celltick) הישראלית הודיעה כי חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת WCITIES הבריטית, במסגרתו יספקו השתיים לחברות סלולר ברחבי העולם תכנים מבוססי מקום באמצעות הטכנולוגיה של סלטיק.
lt/pgt

ltpgt
חברת WCITIES שמרכזה בלונדון, מספקת נתונים ומיפוי גיאוגרפי לכ-300 ערים ברחבי העולם. באמצעות טכנולוגיית סלטיק תתאפשר העברת בסיס הנתונים של WCITIES ישירות אל מסכי המכשירים הסלולריים בזמן אמת.
lt/pgt

ltpgt
הטכנולוגיה של סלטיק מיועדת ליצור מדיה חדשה המציעה גישה ישירה לתכנים ואפליקציות באמצעות הטלפון הנייד. המידע משודר לכלל המנויים של המפעיל הסלולרי מבלי לצרוך תדרים שהם המשאב היקר ביותר של המפעילים.
lt/pgt

ltpgt
התכנים המוזרמים מנוהלים כלוח שידורים לכל דבר הכולל תוכניות, מידע ואפליקציות מבוססי מקום וזמן. פלטפורמת התכנים של סלטיק מיועדת לטכנולוגיות G3 ו-GPRS ומיושמת כבר כיום על רשתות GSM.
lt/pgt

ltpgt
סלטיק הוקמה בתחילת שנת 2000. בחברה מועסקים למעלה מ-60 מהנדסים ואנשי שיווק. משרדי החברה ומרכז המחקר והפיתוח ממוקמים בהרצליה. על בעלי המניות בסלטיק נמנים CIR Group האיטלקית, בבעלות משפחת דה-בנדטי, קרן הון סיכון Jerusalem Ventures Partners הישראלית, ועובדי החברה.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully