וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סלומון סמית ברני: לא רק שסרגון תעמוד בתחזיות שלנו לרבעון הראשון - היא אף עשויה לעקוף אותן

18.3.2001 / 16:46

מציינים כי החברה מוסיפה לזכות לדרישה גבוהה למוצריה, גם בתקופה זו; אם אומנם תעקוף את התחזיות, הרי שתדווח על איזון או אף על רווחיות ברבעון ה-1 של 2001

גתית פנקס
ltpgt
"הרבעון הראשון של 2001 עבור חברת סרגון עד כה היה חזק, ואנחנו מאמינים שהחברה תוכל אף לעקוף את תחזיותינו", כך אמרו בסוף השבוע בבית ההשקעות סלומון סמית ברני בדו"ח שפירסמו על החברה - בהחלט לא אמירה כל כך שגרתית בימים אלה, בהם חברות נאלצות לפרסם אזהרות רווח (לפעמים אף כפולות) לרבעון הראשון.
lt/pgt

ltpgt
בבית ההשקעות מגלים שביעות רצון מיוחדת מהחוזה ליישום מערכת לגישה אלחוטית רחבת פס בתדר של 311 מגהבייט על ידי פירסטמארק בספרד, חוזה שמספק לדעתם אישור נוסף למובילותה של החברה בשוק.
lt/pgt

ltpgt
פיתרון ה-FibeAir של סרגון מקבוצת רד מאפשר חיבור בין שדרות התקשורת המרכזיות (כמו תשתיות של טבעות הסיבים האופטיים) לנקודות הקצה, בשיטה של חיבור בין נקודה לנקודה (Point to point). המערכות של סרגון מאפשרות לספקיות טלקום חדשות (ה-CLECs) להתחבר לליבה של רשתות התקשורת - הטבעות האופטיות - ומשם להעביר את תקשורת, הקול והנתונים ללקוחות באמצעים אלחוטיים.
ltbrgt
lt/bgtסרגון עשויה לדווח על איזון בשורת הרווח לרבעון ltbgt
פירסטמארק כבר יישמה את הפתרונות של סרגון לתדרים של 155 מגה בייט, והחוזה הנוכחי הוא למעשה המסחרי הראשון של סרגון בתדרים של 311 מגה בייט, האנליסטים ויקטור הלפרט ורובין נזרזדה מציינים כי אחד מיתרונותיה של החברה הוא העובדה שמוצריה פונים לטווח רחב של תדרים.
lt/pgt

ltpgt
"החברה מוסיפה ליהנות מדרישה גבוהה למוצריה, גם בארה"ב", אומר צמד האנליסטים ומותיר למניה המלצת "קנייה" בסיכון גבוה עם מחיר יעד של 27 דולר - גבוה פי 3 ממחיר המניה היום. לדבריהם, השוק אליו פונה סרגון צפוי לצמוח מ-68 מיליון דולר בשנת 1994 ל-3.1 מיליארד דולר בשנת 2004, מה שמתורגם לשיעור צמיחה שנתי ממוצע של 115% עבור החברה.
lt/pgt

ltpgt
לדברי האנליסטים שולי הרווח הגולמי של סרגון הם מעל לממוצע בתעשייה, וגם לכן היא הזדמנות השקעה מושכת. כאמור, סרגון עשויה, להערכת סלומון סמית ברני, לעקוף את התחזיות לרבעון הראשון, שמדברות על הפסד של סנט אחד למניה - ואם היא אומנם תעשה זאת, הרי שהיא תוכל לדווח על נקודת איזון או אף על רווחיות.
lt/pgt

ltpgt
לשנה כולה, מקווים בסלומון סמית ברני כי החברה תדווח על הכנסות של 67 מיליון דולר ועל רווח של 10 סנט למניה. בשנת 2002, החברה אמורה לדווח על הכנסות של 96% ועל רווח של 35 סנט למניה.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד
lt/pgt

ltpgt
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully