וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עלית בקמפיין המשך לסרטי הפרסומת לקפה טורקי בהשקעה של מיליון דולר

18.3.2001 / 11:23

משיקה לראשונה קפה חדש בלעדי למגזר הערבי תחת שם המותג "אסאלה"

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת עלית הודיעה כי היא יוצאת בקמפיין המשך לסדרת סרטי הפרסומת לקפה טורקי בהשקעה כספית כוללת של כמיליון דולר. הקמפיין כולל סרטון פרסומת הבנוי כחלק מתוך חיי העבודה של השחקן משה איבגי, שמדבר אל הצופים במהלך הכנה ושתייה של קפה טורקי עלית.
lt/pgt

ltpgt
עלית מציינת כי השחקן משה איבגי נבחר לככב בקמפיין בזכות העובדה שהוא שותה קפה טורקי גם במציאות ובזכות התאמתו להעברת המסר של קפה טורקי עלית. הקמפיין יעלה לאוויר ב-20 במארס 2001 למשך מספר שבועות.
lt/pgt

ltpgt
החברה הוסיפה כי נתח שוק הקפה הטורקי של עלית בישראל מגיע לכ-85% (על פי נתוני נילסן לשנת 2000), ובמבדקי מודעות עולה כי 96% מקרב שותי הקפה השחור מודעים למותג "קפה טורקי עלית".
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: משרד הפרסום: טמיר כהן, תקציבאית: מרב אביטל, מנהלת מחלקת הפקה: ענת עוז, קופירייטרית: ענבל ברק, ארט דירקטור: קובי חיים, מנהל צוות קריאייטיב: אורי ליבני, מנהל קריאייטיב ראשי: פיני אורן, סופרוויזרית: אורלי גולן, מנהלת צוות פלנינג: הילה תמיר, מפיקת משרד: תמי כץ-זרה, חברת הפקה: אסיה הפקות, במאי: רם ברוך, מפיקה: שלומית סלוין, עורכת: עדי שריג, בית פוסט: גרוויטי, מנהלת שיווק עלית חברת הקפה: דליה מנדלמן-זוננפלד, מנהל תחום קפה קלוי: ניר אלעד.
ltbrgt
lt/bgtאסאלה - קפה ערביltBgt
עוד הודיעה עלית כי במסגרת החלטה אסטרטגית להתמקד במגזר הערבי ולחדור אליו עם מוצרים ייעודיים, משיקה החברה קפה ערבי המיועד לאוכלוסיה הערבית בישראל. את הקפה, בשם "אסאלה" (שפרושו "אצילי"), השיקה החברה בכפר יאסיף בגליל, בנוכחות 850 קמעונאים ומובילי דעת קהל מהמגזר הערבי.
lt/pgt

ltpgt
"אסאלה" הוא תוצאה של פיתוח מוצר במשך שנתיים", אמר אביחי גוטליב, מנהל המותג, "במהלכם מאות צרכנים ערבים טעמו את המוצר ונערכה פעילות הכנה מקיפה וייסודית. אנו מאמינים שהמוצר שאנו מניחים על המדף עונה לטעמו של שותה הקפה הערבי".
lt/pgt

ltpgt
קמפיין ההחדרה בעלות של 600 אלף דולר, יכלול שילוט חוצות, עיתונות ורדיו תחת הסיסמה: "אסאלה קפה ערבי אלה אל אוסול" (לפי המסורת). בנוסף תתקיים פעילות קד"מ לקמעונאים, דוגמיות מדלת לדלת לכל בתי האב במגזר הערבי, טעימות רטובות בשווקים, וחסויות על אירועים מסורתיים.
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: תקציבאית: ערין בשארה, קופירייטר: אחמד עדנאן, ארט: כמאל טאבי, יחסי ציבור: קטי חנא, קידום מכירות: חברת "בלאד מרקט".
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully