וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת התוכנה i2 תיכנס בתוך מספר שבועות לפעילות בישראל

18.3.2001 / 17:16

בראש i2 ישראל יעמוד בני בירנבאום, לשעבר ממקימי ומנהלי חברת נטקום, שישמש כמנכ"ל החברה

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת i2, המתמחה בפתרונות למסחר אלקטרוני וניהול שרשרת אספקה, הודיעה על כוונתה להיכנס לפעילות בשוק הישראלי בתוך מספר שבועות. i2 עוסקת בפיתוח ובאספקה של פתרונות כוללים בתחום ה-B2B. בנוסף, מתמחה החברה בפיתוח תכנים, בסיסי נתונים וכלי ניהול תוכן עבור זירות מסחר אלקטרוניות פרטיות וציבוריות.
lt/pgt

ltpgt
עם כניסתה לישראל, מתכוונת i2 להביא לשוק המקומי את כל סל הפתרונות והפעילויות של החברה, במטרה לסייע לחברות ישראליות לנצל את הפוטנציאל הרב הטמון ברשת האינטרנט כפלטפורמה עליה מושתתת פעילות המסחר בין עסקים (B2B).
lt/pgt

ltpgt
עיקר פעילותה של i2 בעולם ה-B2B מבוססת על מערכת TradeMatrix המציעה פיתרון מלא בשלושה תחומים: ניהול שרשרת אספקה (SCM), ניהול קשרי ספקים (SRM) וניהול קשרי לקוחות (CRM). מערכת TradeMatrix מציעה פתרונות המיועדים לעיצוב, תכנון, רכש, מכירה, אספקה ושירות - בכל אחד מהשלבים במחזור חיי המוצר של החברה.
lt/pgt

ltpgt
בראש i2 ישראל יעמוד בני בירנבאום, לשעבר ממקימי ומנהלי חברת נטקום, שישמש כמנכ"ל החברה. התעשיין סמי סגול יזם את הקמתה של i2 ישראל בשותפות עם i2 העולמית. משרדי החברה ימוקמו בתל אביב.
lt/pgt

ltpgt
החברה מציינת כי הגידול העצום שחל בשנה החולפת בשוק יישומי ה-B2B באירופה וארה"ב בא לידי ביטוי בהכנסותיה שהגיעו בשנת 2000 לסכום של 1.1 מיליארד דולר, גידול של 97% לעומת ההכנסות בשנת 1999 שעמדו על 571 מיליון דולר. ל-i2 בסיס לקוחות המונה כאלף חברות עם למעלה מ-9,000 התקנות פעילות ומעורבות בהפעלה של למעלה מ-150 זירות מסחר אלקטרוניות פרטיות וציבוריות.
lt/pgt

ltpgt
מטה החברה, המעסיקה למעלה מ-5,900 עובדים ממוקם בטקסס דאלאס, ומשרדיה פזורים בכל רחבי העולם.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully