וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קבלן לשעבר תובע 243 אלף שקל מעורך דין שייצג אותו - בגין רשלנות

18.3.2001 / 12:18

במשרדו של עו"ד אברהם לנדשטיין נערך משא ומתן עם בא כוח התובעים בתיק, שלא צלח. עו"ד לנדשטיין לא הגיש בקשת רשות להתגונן, וכך ניתן נגד הקבלן ואחרים פסק דין

הארץ
ltpgt
lt/bgtמאת בן-ציון ציטריןltbgt

דניאל כהן מתל אביב, בעל מניות ומנהל לשעבר בחברות בנייה, הגיש בשבוע שעבר תביעה בסכום של 243 אלף שקל לבית משפט השלום בתל אביב נגד עו"ד אברהם לנדשטיין, בגין רשלנות.
lt/pgt

ltpgt
כהן, באמצעות עו"ד דן קירו מחדרה, מגולל בכתב התביעה פרשה, שגרמה לו, לדבריו, נזק כספי המוערך בכ-10 מיליון שקל. זאת, לדבריו, מכיוון שכל עסקיו נהרסו, והוא ומשפחתו לא הצליחו להתאושש.
lt/pgt

ltpgt
במארס 94' פנו כהן ושותפו לשעבר, יורם כדורי, לעו"ד לנדשטיין כדי שייצג אותם בתביעה אזרחית שהוגשה נגדם. במשרדו של לנדשטיין נערך משא ומתן עם בא כוח התובעים בתיק, עו"ד יצחק שמלה, שלא צלח. עו"ד לנדשטיין לא הגיש בקשת רשות להתגונן, וכך ניתן נגד כהן ואחרים פסק דין בהיעדר בקשת רשות להתגונן.
lt/pgt

ltpgt
לטענת כהן, כשפנה ללנדשטיין וביקש הסבר, ענה לו זה כי עו"ד שמלה הטעה אותו. הוא התחייב כי יתקן את העניין, ויתלונן נגד שמלה בוועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין.
lt/pgt

ltpgt
הניסיון לבטל את פסק הדין כשל, וכהן נאלץ לשלם ב-95' את מחצית חלקו בתיק. סכום זה, בנוסף לריבית והצמדה, הוא תובע עתה מעורך דינו. בשולי התביעה מספר כהן, כי במועד סמוך לפרשה, "התפללו עורכי הדין לנדשטיין ושמלה באותו בית כנסת. אשר על כן, חטיפת פסק הדין (הטעיית לנדשטיין - ב"צ) של מתפלל אחד נגד מתפלל שני באותו בית כנסת היא תמוהה ביותר".

עדיין לא נמסרה תגובת הנתבע (א 31859/01) .
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully