וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נטוויז'ן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת הסטארט אפ קליקס.קום

18.3.2001 / 18:18

במסגרתו תשווק נטוויז'ן מוצר חדש - טלפון עם דואר אלקטרוני בעברית; תקים מרכז תמיכה מיוחד לצורך זה

שירות TheMarker.com
ltpgt
ספקית שירותי האינטרנט נטוויז'ן וקליקס.קום, חברת הסטארט אפ המתמחה בפיתוח טלפונים תומכי אינטרנט בשפות שונות אשר מכילים בתוכם שירותי מסחר אלקטרוני למשתמשי הקצה, הודיעו כי חתמו על הסכם שיתוף פעולה לשיווק מכשיר חדש, שהשקתו צפויה בקרוב.
lt/pgt

ltpgt
במסגרת שיתוף הפעולה צפויות השתיים להכניס לארץ שימוש במוצר חדש - טלפון עם דואר אלקטרוני בעברית. מדובר במכשיר טלפון המותאם לישראל ומאפשר שימוש ב-e-mail גם בעברית.
lt/pgt

ltpgt
נטוויז'ן תשווק את המכשיר החדש לקהל הרחב ותקים מרכז תמיכה מיוחד לצורך העניין. נטוויז'ן מתכוונת להחדיר את המוצר דרך ערוצי הפצה שונים, כגון מוקד המכירות של החברה ונקודות מכירה ישירה של נטוויז'ן בקניונים וברשתות המובילות.
lt/pgt

ltpgt
לדברי יואב פרידור, מנהל השיווק בנטוויז'ן, שיתוף הפעולה היא הזדמנות עסקית של נטוויז'ן להגדלת נתח שוק וקהל המשתמשים, עקב היותו של הדואר האלקטרוני זמין גם במכשיר פשוט כמו הטלפון הביתי. נטוויז'ן צופה כי עשרות אלפי בתי אב ירכשו את הטלפון במהלך השנה הקרובה.
lt/pgt

ltpgt
קליקס.קום היא חברה ישראלית שהוקמה לפני שנתיים, המתמחה בפיתוח טלפונים תומכי אינטרנט בשפות שונות ברחבי העולם, שכוללים גם שירותי מסחר אלקטרוני למשתמשים. החברה גייסה הון ראשוני (Seed) ועומדת עתה לפני גיוס שני. במועצת המנהלים של החברה חברים יצחק קאול, רות אלון וד"ר מנחם גוטרמן.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully