וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הוקם הגורם הציבורי המאשר לחתימות דיגיטליות

15.3.2001 / 11:57

צפי למתן למעלה מ-1,000 רשיונות להפעלת חיתום דיגיטלי באתרי אינטרנט בשנה הראשונה לפעילות

שירות TheMarker.com
ltpgt
חברת קומסיין הודיעה כי היום הוכרזה הקמתו של הגורם הלאומי המאשר לחתימות דיגיטליות בישראל בכנס אבטחת מידע שקיימה חברת קומדע בת"א.
lt/pgt

ltpgt
קומדע הקימה את המרכז, באמצעות החברה הבת קומסיין, הנציגה הבלעדית של וריסיין בישראל. המרכז הוקם בעקבות חקיקת חוק החתימות הדיגטליות בכנסת. כמו כן, הקימה קומסיין מרכז תפעול חדש הממוקם במרכז החברה בעתידים, הפועל על פי סטנדרטים של אבטחה המוכתבים על ידי חברת וריסיין הבינלאומית. המרכז מאובטח באמצעות מכשור אלקטרוני של בקרת כניסה ויציאה ביומטרית ובאמצעי מיגונים פיסיים.
lt/pgt

ltpgt
צבי רכניץ, מנכ"ל קומסיין, מסר בכנס כי הוא צופה שבשנה הראשונה לפעילותה בישראל, תעניק החברה למעלה מאלף רשיונות שיאפשרו לחברות וארגונים גדולים להפעיל חיתום דיגיטלי באתרי אינטרנט. ארגונים אלו יוכלו להעניק רשיונות חיתום דיגיטליים ללקוחותיהם.
lt/pgt

ltpgt
רכניץ הדגיש כי המעבר לאבטחת המידע המועבר באמצעות רשת האינטרנט באמצעות חיתום דיגיטלי יסייע לקדם משמעותית את נושא הסחר האלקטרוני בישראל, שפיגר עד כה אחרי המדינות המתקדמות בתחום.
lt/pgt

ltpgt
חברת וריסיין הבינלאומית מתמחה בהנפקת רשיונות וחתימות דיגיטליות המאפשרות הצפנה ואימות של מסרים אלקטרוניים המועברים באמצעות הרשת הציבורית. הוספת החתימה הדיגיטלית לכל מסמך של דואר אלקטרוני ובעיקר למסמכים הכוללים הוראות לביצוע עסקות או העברות בנקאיות מבטיח כי רק מי שמוסמך לכך מבצע את הפעולה ומקבל ההוראה בצד השני בטוח באופן מוחלט כי הפעולה היא אכן חוקית ובוצעה בידי מי שבידו הסמכות לכך.
lt/pgt

ltpgt
בכנס של קומדע השתתפו כ-400 מקצוענים באבטחת מידע והוצגו הפתרונות בתחום אבטחת המידע.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully