וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השופטת בתיק נמרודי לצדדים: הגיעו להסכמה

19.3.2001 / 9:05

הדברים נאמרו בפתח ישיבת בית המשפט בה המשיך להעיד עד המדינה החמישי בתיק, סוכן הביטוח רני גלוגאו

הארץ
ltpgt
ltbgt
מאת צבי הראל
lt/bgt
שופטת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ברכה אופיר-תום, המנהלת את משפטו של איש העסקים עופר נמרודי, המליצה אתמול באוזני התביעה וההגנה להגיע ל"הסכמה כללית", לקראת חידוש המשפט בסוף חודש אפריל. עורכי הדין של הצדדים הבינו כי כוונתה היא לעסקת טיעון.
lt/pgt

ltpgt
השופטת אמרה אתמול את הדברים בפתח ישיבת בית המשפט שבה המשיך להעיד עד המדינה החמישי בתיק, סוכן הביטוח רני גלוגאו. גם באחת הישיבות האחרונות המליצה השופטת לצדדים לסיים את התיק בהסכמה אחת גדולה. השופטת התבטאה אז, שיש להגיע לא רק להסכמות אלא - "הייתי אומרת להסכמה אחת גדולה במקום הרבה הסכמות קטנות", כדבריה.
lt/pgt

ltpgt
אתמול המשיכה הסניגורית, עו"ד פנינה דבורין, לחקור את גלוגאו בפרשת השוחד המיוחס לנאשם. בעדותו סיפר העד בין היתר כי הנאשם לא ביקש ממנו לרכוש שלושה מקררים עבור כלא מעשיהו.
lt/pgt

ltpgt
העד אישר, כי היום ברור לו שמסר כמה פרטים לא נכונים בחקירתו אולם לא מתוך כוונה להעליל על מישהו, אלא בגלל מצבו הלחוץ בעת החקירה. "עופר לא יזם את רכישת המקררים. אני לא רכשתי את המקררים מטעמו", אמר גלוגאו. עם זאת הוסיף העד כי עידכן באופן כללי את הנאשם ברכישת המוצרים עבור הכלא וכן עידכן אותו בתרומה של ארבעה אופני כושר עבור הכלא. העד הוסיף, כי כאשר נמרודי השתחרר מהכלא שילם לו הנאשם 10,000 דולר עבור ההוצאות שהיו לו, וכי הוא לא נתן לנאשם פירוט על הוצאותיו והנאשם גם לא ביקש ממנו פירוט כזה.
lt/pgt

ltpgt
במשטרה ובבית המשפט, בחקירה הראשית, אמר העד, כי ניסה להניא את הנאשם שלא לתרום את אופני הכושר הפרטיים שלו לטובת חדר הכושר בכלא מעשיהו. גלוגאו התבטא בחקירה ובבית המשפט כי אמר לנאשם שזה לא אתי. הסניגורית הטיחה בו, כי הוא משקר על דוכן העדים כפי ששיקר בנושאים אחרים. על כך השיב העד: "הבל הבלים".
lt/pgt

ltpgt
חקירתו הנגדית של גלוגאו אמורה להסתיים השבוע והמשפט יתחדש לקראת סוף חודש אפריל.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully