וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בקבוצת הקד"מ DBM מצפים לגידול של 50% בתקציבים בשנה הקרובה

19.3.2001 / 11:10

מתחילת השנה קיבלה הקבוצה תקציבים חדשים בהיקף של 3 מיליון דולר. המנכ"ל, ניר מנור, מסר כי בשלב זה מתקיים מו"מ לפרויקטים נוספים בסדר גודל דומה

נורית שר
ltpgt
ניר מנור, מנכ"ל קבוצת DBM, העוסקת בפעילות שיווקית מתחת לקו, מסר היום ל-TheMarker.com כי בשנת 2000 היקף הפעילות של הקבוצה נאמד ב-50 מיליון שקל וכי בשנה הקרובה צופים בחברה גידול של 50% בהיקף התקציבים.
lt/pgt

ltpgt
"מתחילת השנה קיבלנו מספר גדול של פרויקטים חדשים בהם פזגז, זר פור יו, מתב, ברק תקשורת ופיג'ו סיטרואן. היקף תקציבים אלו נאמד בכ-3 מיליון דולר", מסר מנור.
לדבריו, DBM נמצאת בימים אלו בשלבי מו"מ לטיפול בפרויקטים נוספים בסדר גודל תקציבי דומה.
lt/pgt

ltpgt
"התקציבים הגלובליים לפרסום ושיווק של החברות לא גדלו מהשנה שעברה, ואם התקציב שלנו גדל, אפשר להסיק מכך שהתקציבים שמעל לקו קטנו", אמר מנור, "פרוקטר אנד גמבל למשל, שהוא מפרסם גדול מעל לקו, עובד איתנו כבר 5 שנים. בכל שנה הם מסיתים יותר ויותר תקציבים לשיווק ישיר, קד"מ ופעילויות מתחת לקו על חשבון המדיה ההמונית".
lt/pgt

ltpgt
מנור הסביר כי המגמה של הסתת תקציבים לתחומים שמתחת לקו קורית יותר במותגים שמונעים ע"י התנסות ו/או במוצרים שהם יותר סגמנטליים. לדבריו, במוצר סגמנטלי, כמו חיתולים למשל, פנייה לטלוויזיה היא מראש איבוד של 80% מקהל היעד. בתקופה של בלבול והאטה המפרסמים מנסים יותר למקד את הפרסום, מה שלא ניתן לעשות באמצעות מדיה המונית".
lt/pgt

ltpgt
על לקוחות קבוצת DBM נמנים פרוקטר אנד גמבל, מתב דיגיטל, המשביר לצרכן (כולל שקם גאלרי), בנק הפועלים, זוגלובק, ברק תקשורת, נונסטופ, קומברס, עלית, שיכון עובדים, Ernst & Young , דלק, HP, נוברטיס, הופמן לה רוש, פרומדיקו, ויטאמד, MSD, ישרוטל ועוד.

הקבוצה פועלת באמצעות 6 חטיבות: DBM דיירקט, DBM פרומושן, העוסקת בקידום מכירות, MCM פרסום ושיווק ישיר למגזרים, Dbtel טלמרקטינג, חטיבת האינטרנט - go interactive וחטיבת +RETAIL העוסקת בהנדסת קמעונות.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully