וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הסטארט אפ גלובלופ הישראלי ו-Optims הצרפתית יספקו לבתי מלון גישה מהירה לאינטרנט ב-8 מיליון דולר

19.3.2001 / 12:03

לאחרונה הודיעה גלובלופ, שבין מייסדיה נמנה גם יגאל יעקובי, על שורה של עסקות ושיתופי פעולה, בהם הסכם של 20 מ' ד' עם Usen היפאנית

אלון תבור
ltpgt
חברת הסטארט אפ גלובלופ (GlobaLoop) הודיעה היום כי תשתף פעולה עם חברת אופטימס הצרפתית, לשילוב פתרונות שירותי האינטרנט המהיר של גלובלופ לבתי מלון ולאתרי אירוח ברחבי העולם. היקף העסקה המוערך לשנתיים הקרובות עומד על 8 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
אופטימס היא אחת החברות הגדולות באירופה בתחום פיתוח ואספקת פתרונות טכנולוגיים לתחום האירוח והמלונאות. לחברה יותר מ-3,500 לקוחות ביותר מ-55 מדינות, ובהם גם רשתות בתי מלון כמו Accor, פורטה ו-Radisson.
lt/pgt

ltpgt
שתי החברות פיתחו יישום המשלב בין פיתרון ה-G.Hotel של גלובלופ ובין המערכת לניהול מבנים מרובי דיירים (PMS) של אופטימס. המלונות שיצוידו בתוכנה של אופטימס ובמערכת של גלובלופ יוכלו לספק למתארחים שירותי גישה לאינטרנט מהיר, כשהם נהנים מניהול חיוב וגבייה קל ופשוט. שתי החברות אף ישתךפו פעולה בהתקנה, אחזקה ומתן תמיכה ללקוחות.
lt/pgt

ltpgt
לדברי פייר מאטושט, סגן נשיא אופטימס, הבחירה בגלובלופ נבעה ממכך שהטכנולוגיה שלה היא המלה האחרונה בתחום, ומשום שתהליך ההטמעה של הפיתרון שלה בשטח כבר הוכח במספר רב של בתי מלון ואתרי אירוח.
lt/pgt

ltpgt
פתרון ה-G.Hotel של גלובלופ מאפשר גישה לאינטרנט רחב סרט בטכנולוגיית ADSL, דרך כל מכשיר בעל יכולת התחברות לרשת הנמצא בתחומיו של בית המלון, בכלל זה מחשבים נישאים, ללא שיהיה צורך לערוך בהם כל התקנות מיוחדות או לשנות את ההגדרות שלהם. כמו כן, השימוש בטכנולוגיה לא מצריך התקנת תיול חדש במבנה.
lt/pgt

ltpgt
בקיץ 2000 חתמה החברה על הסכם הפצה בהיקף של 20 מיליון דולר עם חברת Usen היפאנית. לאחרונה הודיעה על כמה הסכמים משמעותיים נוספים, ובהם עם חברת HIS ועם ioWave.
lt/pgt

ltpgt
גלובלופ עוסקת בפיתוח של פתרונות אינטרנט בפס רחב לבניינים מרובי דיירים, כגון בנייני משרדים ומגורים, בתי מלון, בתי חולים ועוד. החברה נוסדה ב-1997 על ידי יגאל יעקובי ואבי מירון. סבב גיוס ההון האחרון שלה הסתיים בספטמבר האחרון, ובמסגרתו הושקעו בחברה 5 מיליון דולר לפי שווי של כ-35 מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
בין בעלי המניות הבולטים בחברה נמצאים קרן ההון סיכון אלון מקבוצת גאון אחזקות, חברת טכנופלס ונצ'רס וזרוע ההשקעות של ג'אפקו היפאנית. את שנת 2000 היא סיימה, ככל הנראה, עם מכירות בהיקף של כ-2 מיליון דולר, והתחזיות לשנת 2001 הן למכירות של 9-8מיליון דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully