וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

קמפיינים חדשים לקניון ירושלים, ברק, שטראוס, ישרכארט, מועצת הירקות ודיונון

19.3.2001 / 13:37

שטראוס בקמפיין לדנונה; הדיונון לקראת הפסח; קניון ירושלים בקמפיין תדמיתי; מועצת הירקות חוברת לאגודה לסכרת; ישראכארט לקנייה בטוחה באינטרנט; ברק במבצעי תיירות

נורית שר
ltpgt
lt/bgtדנונה טבעיltbgt
חברת שטראוס מעלה קמפיין פרסום תדמיתי חדש לדנונה טבעי, באמצעות משרד הפרסום שלמור אבנון עמיחי R & Y. הקמפיין החדש מתמקד במסר: "בריאות זה דנונה", ומציג סיטואציות שונות מחיי היום יום, תוך שימת דגש כי גביע דנונה טבעי הוא הדרך הפשוטה והקלה לשמור על הבריאות יום יום. תקציב הקמפיין 450 אלף דולר והוא יעלה החל ממחר לשלושה שבועות.
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: מנהל קריאייטיב ראשי: גדעון עמיחי, מנהל קריאייטיב: ניר ליבני, מנהלת לקוחות: אירית שפייזמן, קריאייטיב: אייל בנדלר, סופרווייזר: אילנה מונקה, תקציבאית: יעל מאיה, ע. תקציבאית: שירי עציוני, פלנר: גלית נמרוד.
ltBrgt
lt/bgt‏פסח בדיונוןltbgt
רשת חנויות דיונון יוצאת במסע פרסום חדש לקראת הפסח. הקמפיין באמצעות משרד הפרסום אזימוט ובהשקעה של 125 אלף דולר. מסע הפרסום יעלה תחת הסיסמה: "פסח בדיונון - מספר אחד במבצעים אני יודע".

הפרסום למבצע פסח כולל בעיקר מודעות בעיתונות מקומית, אינסרטים בעיתונות ארצית וקד"מ בנקודות מכירה. בני קרת, מנכ"ל פרסום אזימוט, מסר כי "הקמפיין מציג לראשונה את הגריד החדש של הרשת, המחזק את הזהות התאגידית שלה וממסד הליך גראפי חדשני לדיונון".
lt/pgt

ltpgt
רשת חנויות דיונון מאגדת 6 חנויות השוכנות בקמפוסים של מוסדות אקדמיים: אוניברסיטאות ת"א, בן גוריון ובר אילן, מכון ויצמן, המרכז הבינתחומי בהרצליה והמכללה למינהל בראשל"צ. החנויות פונות גם לקהל הרחב. הרשת מתמחה בכל מגוון הספרים, ציוד משרדי, צעצועים ומשחקים לילדים.

קרדיטים: תקציבאי: גיל אבירם, קריאייטיב: אסף בילט, קופי: יואב שפר, סופרווייזר: יהושוע קלפר.
ltBrgt
lt/bgtקניון ירושליםltbgt
קניון ירושלים יוצא בקמפיין תדמיתי לקראת עונת אביב 2001. הקמפיין נועד למצב את הקניון כמרכז הקניות הגדול והמצליח בירושלים רבתי, והוא הופק באמצעות משרד הפרסום מור-קורן המלווה את הקניון בשנתיים האחרונות.
lt/pgt

ltpgt
מסע הפרסום יעלה החל מסוף החודש לשלושה שבועות. כותרת הקמפיין: "קניון ירושלים - הקניון של כולנו!". הקמפיין הופק בהשקעה של 200 אלף שקל והוא כולל פרסום במדיה מקומית, שילוט חוצות על גבי מכוונים ותחנות אוטובוסים, שילוט על גבי אוטובוסים, תשדירי רדיו ופרסום בתוך הקניון עצמו.
lt/pgt

ltpgt
בנוסף, מפיק הקניון מדי חודשיים עלון מידע למבקרים. ערוץ שיווקי נוסף הוא מערך המבצעים וההגרלות הכולל את כל חנויות הקניון.
ltbrgt
lt/bgtמועצת הירקות והאגודה לסכרת בקמפיין משותףltbgt
מועצת הירקות יוצאת בקמפיין חדש בשיתוף עם האגודה הישראלית לסכרת (אי"ל), שמטרתו לעורר מודעות בקרב הקהל הרחב בכלל והציבור חולה הסכרת בפרט, לכך שירקות מועילים לחולי סכרת היות שההרכב התזונתי שלהם תורם לאיזון רמת הסוכר בדם. הקמפיין יעלה תחת הסיסמה: "ירקות. למען האיזון".

משרד הפרסום המוביל את הקמפיין הוא יהושע TBWA והוא כולל מודעות בעיתונות הארצית (במוספים ומגזינים לבריאות), חלוקת חומר פרסומי במרפאות לחולי סכרת, דיוור ישיר לביתם של 10,000 חולים בארץ ודיוור ישיר לגורמים מקצועיים, דיאטנים ורופאים.
ltbrgt
lt/bgtתשלום בטוח עם ישרכארטltbgt
תשלובת ישראכרט מאפשרת ללקוחותיה קנייה בטוחה באינטרנט מבלי לחשוף את מספר כרטיס האשראי שלהם. זאת באמצעות מערכת לאבטחת תהליך הקנייה באינטרנט, פרי פיתוחה של חברת הסטארט אפ הישראלית CYOTA.
lt/pgt

ltpgt
הפעלת המערכת החדשנית תגובה בקמפיין פרסום מבית היוצר של שלמור אבנון עמיחי Y&R. הקמפיין עולה תחת הסיסמה: "רק עם מסטרקארד וישראכרט לא צריך לחשוף את מספר כרטיס האשראי כדי לקנות באינטרנט". הקמפיין כולל מודעות בעיתונות, וקמפיין אינטרנט באתרי מסחר ופורטלים.
lt/pgt

ltpgt
קרדיטים: מנהל קריאייטיב ראשי: גדעון עמיחי, מנהל קריאייטיב: יורם לוי, מנהלת לקוחות: אלכס גל, סופרווייזר: שירלי אושיה, תקציבאית: מירב הראל, קופירייטר: בועז הלחמי, ארטדירקטור: אדי פוקס.
ltbrgt
lt/bgtברק וארקיעltbgt
ברק ממשיכה במבצעי תיירות ונופש ומשיקה מבצע חדש: מתקשרים לחו"ל עם ברק למשך 15 דקות ומקבלים שובר בסך 500 שקל לרכישת חבילת נופש בחו"ל בארקיע אינטרנשיונל. המבצע מיועד לכלל המתקשרים לחו"ל דרך החברה: לקוחות ברק, מתקשרים מזדמנים, לקוחות של קווי זהב ובזק בינלאומי. המבצע כולל שיחות מטלפונים סלולריים. את המבצע יגבה קמפיין פרסומי הכולל סרטון פרסומת שהופק ע"י צרפתי שטרנשוס זמיר.

כזכור, לפני כשבוע יצאה קווי זהב עם מבצע דומה בשיתוף עם חברת איסתא שלווה בקמפיין מבית ליניאל DDB בעלות של כחצי מיליון דולר.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully