וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פייפר ג'פרי: לאחר 11 רבעונים של רווחיות מאינד תחזור אחורה, ורק ברבעון הרביעי של 2002 תציג איזון

18.3.2001 / 12:26

עד אז, החברה תשוב להפסדים; בבית ההשקעות מורידים את ההמלצה למניה מ"קנייה" ל"נייטרלי", וחותכים את מחיר היעד מ-13 ד' למניה ל-4 ד' - פי 2.2 ממחיר השפל שלה היום

גתית פנקס
ltpgt
ביום חמישי האחרון פירסמה חברת מאינד אזהרת רווח חמורה לרבעון הראשון של 2001, על רקע מצב שוק הטכנולוגיה ודחיית הזמנות ממנה.
lt/pgt

ltpgt
בית ההשקעות פייפר ג'פרי, ששימש כחתם משנה בהנפקת החברה, פירסם בסוף השבוע דו"ח על החברה בו הוא מוריד את הדירוג של המניה מ"קנייה" ל"נייטרלי", וחותך את מחיר היעד מ-13 דולר למניה ל-4 דולרים. מחיר היעד החדש אומנם גבוה פי 2.2 ממחיר השפל בו נחתה המניה ביום שישי האחרון, אך הוא נמוך פי 2.5 ממחיר המניה בעת הנפקתה.
lt/pgt

ltpgt
לדברי האנליסטים, מאינד, הנסחרת היום לפי שווי שוק של 40 מיליון דולר, תסבול מביצועים אומללים בחלק הארי של השנה, ותחווה האטה קשה בעסקיה - מערכות החיוב והטיפול בלקוחות. האנליסטים מציינים לטובה את בסיס הלקוחות הרחב של החברה, הכולל חברות מובילות כמו בל אטלנטיק, דויטשה טלקום וצ'יינה טלקום.
lt/pgt

ltpgt
האנליסטים אדוארד ג'קסון ודרק ווילדר מאמינים כי החברה תדווח ברבעון הראשון על הכנסות של 2.3 מיליון דולר ועל הפסד של 5 סנט למניה - בטווח המספרים שהחברה עצמה סיפקה.
lt/pgt

ltpgt
מאינד לא פירסמה הערכות לגבי שנת 2001 כולה, ומוניקה אייזינגר, מנכ"לית ומייסדת החברה, אמרה השבוע ל-TheMarker.com כי מאינד תפרסם מספרים מדויקים ב-15 באפריל (עת פרסום התוצאות הרבעוניות), וקודם לכן תשב עם כל אנשי המכירות שלה והלקוחות, ותבין בדיוק מה יהיה היקף ההזמנות ממנה.
lt/pgt

ltpgt
בפייפר ג'פרי מתנדבים כבר עכשיו לספק מספרים לגבי 2001, וכך, הם מעריכים כי מאינד תדווח על הכנסות של 11.3 מיליון דולר - נמוך ב-60% מהתחזית הקודמת, וכי ההפסד למניה יהיה 16 סנט, בעוד התחזית הקודמת דיברה על רווח של לא פחות מ-28 סנט למניה.
lt/pgt

ltpgt
גם התחזיות לשנת 2002 ודאי אינן קלות לעיכול עבור משקיעי החברה, במיוחד על רקע העובדה שב-11 הרבעונים האחרונים מאינד הציגה רווחיות. לדברי צמד האנליסטים, עד הרבעון הרביעי של 2002, שאז תציג החברה איזון בשורת הרווח, היא צפויה להפסיד והם מקווים להכנסות של 5.1 מיליון דולר בשנת 2002 ולהפסד של 4 סנט למניה.
lth5gt lthrgt
לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד.
lthrgt
lth5/gt
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully