וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת חוליות תעשיות פלסטיקה מחפשת משרד פרסום חדש

19.3.2001 / 15:56

היקף תציב הפרסום של החברה נאמד בכחצי מיליון דולר; התהליך להחלפת המשרד מלווה ע"י חברת הייעוץ האסטרטגי של חוליות, הד און

נורית שר
ltpgt
חוליות תעשיות פלסטיקה, משווקת פתרונות תיוק ואחסון כוללים למשרד, נערכת בימים אלו להחלפת משרד הפרסום, בשיתוף עם חברת הד און ניווט עסקי ושיווקי. תקציב הפרסום של חוליות לשנה הקרובה מוערך בכחצי מיליון דולר.
lt/pgt

ltpgt
על תקציב הפרסום מתמודדים 4 משרדי פרסום: גלר נסיס DARCY, דרורי שלומי ארועטי, וינברג קרסו שמיר וגלים - משרד הפרסום הנוכחי של החברה.
lt/pgt

ltpgt
המתמודדים נבחרו מראש עפ"י קריטריונים, שהוגדרו ע"י פיני יצקן, מנהל השיווק של תחום התיוק והאחסון המשרדי בחוליות, בשיתוף עם דורון אפרתי והילית בן צבי, מנהלים שותפים בהד און.
lt/pgt

ltpgt
"הד און היא חברת ייעוץ אסטרטגי עסקי ושיווקי, ואנו מלווים לקוחות בהתמודדויות בתחומים אלו. גם במקרה של חוליות בנינו אסטרטגייה שיווקית לשנים הקרובות, והתקבלה החלטה לרענן את מערך השיווק והפרסום של החברה בהתאם לתוכנית האסטרטגית של החברה", כך מסרה בן צבי ל-TheMarker.com, והוסיפה: "חוליות שמה לעצמה כמטרה להפוך להיות המובילה כספקית הפתרונות הכוללים לתיוק ואחסון משרדי, בעבר עסקה החברה יותר בשיווק של המוצרים".
.
בן צבי מסרה עוד: "בחרנו משרדים לא גדולים, אך בחנו את היקף התקציבים ואיזה מקום יתפוס התקציב שלנו בתוך המשרד. בסך הכל העמדנו 8 קריטריונים על פיהם יבחר המשרד. בשלב זה שתי חברות כבר עברו את שלב הפרזנטציות. עד סוף מארס נקבל את ההחלטה".
lt/pgt

ltpgt
"במסגרת התהליך הייעוצי אנו מוצאים לנכון להיות מעורבים גם בצד האסטרטגי וגם בצד היישום וההטמעה, וזה מה שמבדיל אותנו מהשוק. כמו כן, יש לנו ניסיון רב עם תהליכים דומים ועם משרדי פרסום. לא תמיד הלקוח יודע מה לבדוק בהתקשרות עם משרד פרסום, ולכן הסתייעות עם גורם מקצועי מעניקה ללקוח ערך מוסף", הסבירה בן צבי.

הד און ליוותה לאחרונה גם את חברת השכרת הרכב הרץ בתהליך דומה של בחירת משרד פרסום בו זכה משרד הפרסום יהושוע ושות'. בין לקוחות המשרד הנוספים: זכיין כביש חוצה ישראל, דרך ארץ, פובליסיס אריאלי, מסע אחר, התעשייה הצבאית, משרד התעשייה והמסחר, אנגלו סכסון ואחרים.
lt/pgt

0
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully